x
x
Tatran Moravičany zavítá v sobotu 21. května na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

21. 08. 2021
CELTIC1:1Tatran MoravičanyCeltic - Tatran Moravičany 1:1 (3:2p)

FK Krchleby - Celtic Libivá

Po dvou domácích výhrách nad Palonínem a Postřelmovem se Celtic vydal v neděli 15.5. do nedalekých kopců na hřiště Krchleb. V minulém střetnutí dostali borci z Krchleb výprask 9:1, ale to hrála Libivá doma. První zápas odehrál Celtic venku a na tomto malém drňáku se libivští pravidelně trápí. Utkání skončilo remízou 2:2 a Krchleby urvaly další bod v penaltovém rozstřelu. Třetí duel zavedl Libivou opět na toto ne moc oblíbené hřiště a jako by se hráčům Libivé moc nechtělo. Objevilo se spoustu omluvenek. Pavla Junka trápí dlouhodobě kolena, Honzu Vymlátila zase záda. Zadní partie trápí i Mirka Řezníčka, který taky chyběl. Milan Řehula byl omluven z rodinných důvodů a nedorazil ani Tonda Byvan, takže do brány si stoupl Ondra Zemánek. Ondra Konečný se posunul na post středního obránce a v útoku byl osamocený Zdena Mach, protože bylo k dispozici pouze 10 hráčů. Jirka Krejčí neměl v plánu nastoupit kvůli bolavému kolenu, ale nechal se přemluvit a přijel v půlce prvního poločasu, podpořit svůj tým. Naštěstí na tom byli domácí úplně stejně a začali utkání ve stejném počtu. Jedenáctý hráč jim přijel o něco později než hostům, takže nastoupil až do druhého poločasu. Krchleby ale k zápasu přistoupily velice vlažně ještě před začátkem. Výkop začínal v 15:30 a ještě 14:45 čekal u zamčených kabin pouze tým Libivé s rozhodčím Kubou. Chvíli to vypadalo, že se domácí zalekli a že ani nenastoupí. O pár minut později se začali scházet jak „švábi na pivo“ a 10 hráčů dorazilo. Půl hodiny před hvizdem se objevil dokonce i „klíčový hráč“, takže se otevřely kabiny a obě mužstva se mohla převléct a rozcvičit.

Vlažný přístup domácích před zápasem se přenesl i do hry. Ondra Zemánek v bráně si mohl během zápasu otevřít stánek s občerstvením, protože za první poločas nemusel ani jednou zasahovat, a tak byla jeho největší činnost chytání bronzu z ostrého slunce. Celtic měl hru ve své režii a držení míče bylo převážně na jeho kopačkách. Šancí bylo spoustu, takže se diváci určitě bavili. Poprvé zajásali příznivci Libivé. Skóre otevřel Zdena Mach v páté minutě. O patnáct minut později se trefil sváteční střelec Vašek Šnévajs a po něm znovu Zdena, který stihl zkompletovat hattrick. Po jeho gólech z 28. a 33. minuty se skóre do poločasu nezměnilo. Za zmínku ještě stojí pokusy Martina Košátka. Odhodlán nasbírat 200 branek, se snažil střílet ze všech pozic. Moc se mu ale nedařilo a všechny jeho pokusy končily vysoko na bránou. Do druhé půle nastoupily Krchleby v plném počtu a očekával se tak vyrovnanější zápas. To se ale nestalo a hra měla stejný vývoj. Je pravda, že hostující brankář už musel sklopit lehátko a přestat se opalovat, protože domácí vyslali ve druhém poločase na jeho bránu dvě střely. Oba pokusy byly z větší vzdálenosti a neměly potřebný směr ani razanci. Celtic navýšil vedení na 5:0 v 76. minutě, kdy domácí obránce fauloval v pokutovém území Zdenu Macha a vysloužil si tak červenou kartu. Penaltu proměnil Martin Košátko a znovu oslabené Krchleby se již dál nezmohly téměř na nic. Martin přidal o 4 minuty svůj druhý gól a uzavřel tak stav utkání na 6:0.

Celtic si dalším zápasem vylepšil skóre a upevnil třetí místo v tabulce. Momentálně mají kluci 41 bodů a skóre v kladné bilanci 71:36. čtvrtý Palonín porazil nečekaně Postřelmov, ale i tak má Libivá stále devět bodů náskok. Do konce sezóny zbývají 4 zápasy, takže by mělo být třetí místo v klidu zajištěno. V sobotu 21.5. dorazí na nedobytnou tvrz Celtic parku tradiční rival z Moravičan. Utkání začne v 16:30 a k dispozici budou jako vždy žebra, kolena, klobásy a cigára z místní udírny. Na čepu na vás bude čekat vychlazená jedenáctka z Litovle. Přijďte podpořit kluky a pomoct jim tak k zisku dalších bodů.

Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 16. 05. 2022 12:00

Celtic Libivá - Postřelmov B 3:2

Dalším soupeřem na nedobytném Celtic parku v Libivé byl „B“ tým z Postřelmova. Záměrně zmiňuji nedobytný Celtic park, protože kluci doma tuto sezónu ještě neprohráli. Dokonce dokázali obrat o body i první Zábřeh, ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 09. 05. 2022 10:48

Zápas s Postřelmovem na fotografiích

Sobotní domácí zápas s postřelmovským béčkem nafotil pan Zdeněk Diviš a odkaz na jeho fotografie ...(více)
Jiří Horák | Komentáře: 0 | 08. 05. 2022 08:34

Celtic Libivá - TJ Sokol Palonín 3:1

Po sérii třech utkání v řadě venku se konečně mohli hráči Libivé opřít o domácí publikum na Celtic parku. Sobotní odpoledne přichystalo fotbalovou atmosféru hráčům i divákům. Konečně se oteplilo a zápas nekazil vítr ani déšť, ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 02. 05. 2022 11:36

Snímky ze zápasu s Palonínem

Pan Zdeněk Diviš nafotil sobotní utkání 30. dubna odehrané na domácím Celtic Parku. Odkaz naleznete v nabídce ...(více)
Jiří Horák | Komentáře: 0 | 01. 05. 2022 22:07

Podolí - Celtic 0:0 (1:0 pk)

Třetí zápas po sobě venku odehrála Libivá v nedalekém Podolí v neděli 24. dubna v 15:30. Tabulkově byl na tom lépe Celtic, a tak byl mírným favoritem. Ve prospěch Podolí ale hrály roli domácí prostředí a pár posil, které ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 25. 04. 2022 08:07

Sokol Lukavice - Celtic 0:10

Velikonoční neděle 17.4. nabídla divákům asi největší „přespolní derby“ v soutěži. Souboj mezi sebou svedli odvěcí rivalové Sokol Lukavice a Celtic Libivá. Los přiřadil Libivé druhý zápas po sobě venkovní půdu, takže kluci museli vzít ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 19. 04. 2022 08:55

Postřelmov B - Celtic 3:2

Po nucené týdenní pauze, z důvodu lichého počtu týmů v soutěži, se Libivá vydala na nový stadion do Postřelmova. Nutno podotknout, že se jedná opravdu o krásný areál, kde jsou prostorné kabiny, menší tribuna, zázemí pro ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 11. 04. 2022 11:34

Celtic - SK Loštice C 4:3

Po dlouhé zimní pauze se opět vrátil k životu kolotoč fotbalových utkání. Celtic na první jarní zápas nemusel nikam jezdit, protože doma přivítal loštické „Céčko“. Divákům fotbal už evidentně chyběl, jelikož byl Celtic park ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 28. 03. 2022 14:07

Celtic ples 2022

Celtic Libivá Vás srdečně zve na fotbalový ples do velkého sálu nad hospůdkou U Čápa dne 4. března 2022. Začátek je od 19 hodin. Očekávat můžete bohatou tombolu, občerstvení a živou kapelu ...(více)
Jiří Horák | Komentáře: 0 | 28. 02. 2022 07:19

CELTIC Libivá - SK SULKO Zábřeh 2:0

V sobotu 6. 11. se uskutečnil poslední zápas podzimní části sezóny. Libivá přivítala na Celtic parku rivala ze Zábřehu. Poslední duel mezi těmito dvěma mužstvy přinesl spoustu gólů v libivské síti a i tento zápas měl jasného favorita - byl to ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 09. 11. 2021 09:50

Moravičany - Celtic 1:6

Libivá v posledním venkovním utkání podzimní části sezóny 2021/2022 zajížděla na půdu nedalekých Moravičan. Po posledním nepovedeném zápase proti Lošticím se chtěli zelenobílí vrátit zpět na ...(více)
Zdeněk Mach | Komentáře: 0 | 02. 11. 2021 22:08

Fotografie z venkovních zápasů

Zdeněk Diviš nafotil v 43. týdnu 2021 Celtic hned ve dvou venkovních utkáních a to ve čtvrtečním v ...(více)
Jiří Horák | Komentáře: 0 | 02. 11. 2021 20:57

Loštice C - Celtic 3:0

Původně odložený zápas s Lošticemi C chtěl Celtic znovu odložit, avšak domácí tomuto požadavku nevyhověli, a tak hosté museli hrát i přes velké personální problémy. Libivé tak nakonec šlo vlastně jen o to "nějak to ...(více)
Jiří Horák | Komentáře: 0 | 31. 10. 2021 20:14

Celtic - FK Krchleby 9:1

Utkání na jednu bránu - takto stručně by se dal popsat odvetný zápas Libivé a celku Krchleb, který Celtic na jejich hřišti ostudně prohrál po penaltách a to i přesto, že měl otěže zápasu ve svých rukou. Zpět ale k poslednímu ...(více)
Jiří Horák | Komentáře: 0 | 26. 10. 2021 22:26

Sokol Palonín - Celtic 2:5

S obměněnou sestavou bez některých opor vyrazila Libivá na hřiště v Paloníně, kde poslední dvě utkání odjížděla s nulou, neboť jejich malé rozměry nebyli pro Celtic zrovna ideálním trávníkem. Avšak zápas byl až na ...(více)
Jiří Horák | Komentáře: 0 | 17. 10. 2021 21:12

Celtic - Podolí 2:0

Libivá sehrála 9. října opět přespolní derby s podolskými tygry. Sobotní odpoledne nenabídlo mnoho utkání v jiných soutěžích, a proto se divákům podařilo hojně zaplnit Celtic park. V příjemné divácké kulise nebylo sice vidět tolik ...(více)
Ondřej Konečný | Komentáře: 0 | 13. 10. 2021 11:31

Podolí - Celtic 3:3 (7:6pk)

Zápas, který měl všechno: padlo 6 gólů, byla udělena červená karta, několik změn skóre, kopaly se penalty, katastrofální výkon rozhodčího, ale hlavně fotbal, ze kterého hlavně díky terénu musely každého diváka bolet oči. Tak by se ...(více)
Miroslav Konečný | Komentáře: 0 | 06. 10. 2021 20:52

Celtic - Postřelmov B 3:3 (4:5pk)

Po dvoutýdenní odmlce se představil Celtic na domácím hřišti proti Postřelmovu „B“, který se nachází na špici tabulky. Libivá však doma body snadno nerozdává, a tak se dal očekávat vyrovnaný ...(více)
Zdeněk Mach | Komentáře: 0 | 28. 09. 2021 20:35

Celtic - Sokol Lukavice 6:0

V rámci 5. kola se Celtic Libivá utkal na domácím hřišti s nedalekou Lukavicí. Po nevydařeném výjezdu do Zábřehu si chtěli zelenobílí spravit chuť a urvat první tříbodové vítězství. Vzhledem k počtu hráčů připravených ...(více)
Zdeněk Mach | Komentáře: 0 | 08. 09. 2021 22:56