Hned následující den po odehraném utkání, v sobotu, se na Celtic Parku konala tradiční závěrečná. O gastronomický servis se postaral Míra Řezníček, který připravil výborného pašíka. Akce se vydařila, panovala skvělá nálada a všichni si společně užili důstojnou tečku za sezonou.
Děkujeme všem hráčům, fanouškům i podporovatelům a těšíme se na shledanou v příští sezóně! 🍀⚽