Celtic vs Třeština

V prvním jarním domácím utkání vyzval Celtic Třeštinu. Počasí fotbalu zrovna moc nepřálo. Foukal silný vítr a terén po dlouhé zimě také nebyl ideální. Třeština vstoupila do utkání aktivněji, Celtic se dlouho nedostával k brance soupeře. K vidění ale nebyla žádná gólová šance. Když už se našel střelec, který chtěl ohrotit branku jak na jedné tak na druhé straně, všechny pokusy mířily hodně mimo nebo nad. Až ke konci první půle se kolem stopera Celticu Radka Vymlátila protáhnul útočník hostí Hanousek a křižnou ranou prostřelil golmana Libora Dřevického. Třeština tedy vedla o poločase 1:0. Po přestávce obě mužstva pokračovala ve stejném stylu jako do přestávky. Všechny pokusy Celticu zlikvidoval golman Třeštiny. Až Martin Košátko ho překvapil z rohového kopu. Do míče letícího do pokutového území se opřel vítr, a ten zaplul k zadní tyči do sítě. Bylo tedy vyrovnáno. Celtic se snažil vydřít tři body, ale skórovat se mu již nepodařilo. Doma jen remizoval s Třeštinou 1:1.
Jiří Horák, 11.04.2011 18:47