x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Palonín - Celtic

K prvnímu mistrovskému utkání letošního roku zavítal libivský Celtic na půdu Palonína.
Začátek byl ze strany Celticu vlažnější, ale s ubíhajícím časem si zelenobílí začali vytvářet šance. Skóre otevřel z přímého volného kopu Martin Košátko. Přízemní ranou okolo zdi překonal golmana Palonína. Druhý gól padl z penalty po faulu na Martina Košátka, který sám penaltu také proměnil. Třetí gól přidal po přestávce Ondra Zemánek. Po krásné přihrávce za obranu od Honzu Vymlátila poslal míč okolo golmana domácích do sítě. Poté se podařilo Palonínu snížit z přímého kopu. Domácí stoper trefil nepříliž prudkou renou přímo horní růžek branky. Celticu ale třígólový náskok vrátil opět Martin Košátko. Po přistrčení Ondru Zemánka šel sám na branku a tváří v tvář golmanovi nezaváhal, zkompletoval tedy hattrick. Domácí, ještě výsledek korigovali do prázdné branky po špatné domluvě branaře Kubu Zemánka a Honzu Hojgra. Celtic si už ale výsledek pohlídal a připsal si první 3 body v jarní části sezony.
Jiří Horák, 04.04.2011 14:07
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)