Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Bohutín

Máme za sebou třetí zápas nové sezony. Do Libivé přijel změřit síly s místním Celticem tým Bohutína. Bylo to první vzájemné utkání obou mužstev, protože Bohutín byl až do této sezony zařazen ve skupině A. 
Zápas začal svižně a Celtic si ze začátku vytvořil dvě slibné šance. V prví příležitosti se ocitl Jirka Šebesta, z pravé strany postupoval sám na branku, ale při zakončení míč netrefil ideálně a jeho střela se nevešla mezi tři tyče. První gól se podařil střelit domácímu Celticu z penalty. Po faulu na Šebestu, který byl v pokutovém území ze zadu sražen, si vzal míč Martin Košátko a penaltu s přehledem proměnil. Bohutín se dostával k brance domácích zřídka. Většina přihrávek za obranu byla nepřesných a tak nebyl pro obranu Celticu důvod k obavám. Ovšem hostům se podařilo do přestávky vyrovnat. V ojedinělém průniku po pravé straně se povedlo útočníkovi přejít přes obránce Celticu a nacentrovat. Míč ale trefil vnější falší a z centru byla střela, která překvapila golmana libivských Petra Vykydala i samotného střelce a kolem pravé tyčky zapadla do branky. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu 1:1
Po přestávce se Bohutín snažil o zvrat v utkání a začal domácí obránce více dorážet a presovat. Z toho pramenily zmatky v zadních řadách Celticu. Dvakrát skvělým vyběhnutím a zákrokem tým podržel golman Vykydal.Celtic ohrožoval branku hostí ze standartních situací i ze hry. Nepřesně střílel zpoza velkého vápna přízemní ranou M. Košátko. Zkoušel to i z přímého kopu z pravé strany, ale vytáhl se golman Bohutína a jeho střelu zneškodnil. V šanci se ocitl i Honza Vymlátil. Dostal krásný pas za obranu a bez přípravy tvrdě vypálil, ale bohužel mimo. Jak se blížil konec zápasu vypadalo to v Libivé na dělbu bodů. Ovšem pak nastoupil do útoku Kuba Zemánek a zápas rozhodl. Asi 3 minuty před koncem zahrával rohový kop zprava M. Košátko a Kuba Zemánek hlavou jemně usměrnil míč za záda golmana hostí. Celticu se podařilo potřetí zasebou vyhrát a s devíti body se ujal vedení v tabulce. Naši největší soupeři v tabulce ztratili a Celtic se v čele pořadí osamostatnil. Příští zápas se hraje v sobotu V Moravičanech. Celtic se tam utká s odvěkým rivalem z Mohelnice, Juventusem. 
Jiří Horák, 05.09.2010 17:25

Komentáře:

Jirka Bravo, Celtic! Jen tak dál. Jste rozjetí jak vlak a nikdo vás nezastaví!
dědek To si piš! :D
Poslední příspěvek: 06.09.2010 21:00
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)