Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Už to zase vypuklo!!

Zdravíme po letní přstávce všechny příznivce libivského Celticu. Máme tu novou sezonu 2010/2011. V naší soutěži došlo k menším změnám mezi mužstvy. Odstoupil Mírov, postoupil Maletín, z okresního přeboru sestoupil Úsov a Bohutín. Po roce se také vrátilo mužstvo Hrabové. Naše skupina B tedy čítá 12 mužstev. 
Změnil se i kádr Celticu. Jak určitě všichni víte, velká opora našeho tůmu Aleš Kvasničák hostuje v FK Mohelnice. Místo něj přišli z Mohelnice do Libivé bratři Vymlátilové. Z hostování se vrátil Lojza Přeček, také Jirka Šebesta a Zdena Václav.
V sobotu 21.8. zahájil Celtic novou sezonu domácím zápasem s týmem Palonína.
Celticu se zápas opravdu povedl a na začátku sezony se ukázal ve výborném světle. Palonín s přehledem přehrál ve všech fázích hry a drtil soupeře přesnou a rychlou kombinací. První gól padl z penalty po faulu na Onrdu Zemánka. Ten byl ztažen v pokutovém území hostujícím stoperem. Penaltu proměnil Martin Košátko. Celtic začal hrát kombinačně po zemi a soupeřovi nedal šanci. Hru dirigoval ze středu hřiště Honza Vymlátil s Martinem Košátkem a zásobovali oba útočníky krásnými přihrávkami za obranu. Oba hrotoví hráči, Ondra Zemánek a Jirka Šebesta, se blýskli hattrickem. Celtic zvítězil hladce 7:0 a sezóna pro něj nemohla začít lépe.Věříme že naše forma se nás bude držet po celou sezonu. Samozřejmě by to nešlo bez podpory Vás, našich fanoušků. Děkujeme Vám a choďte na fotbal Úžasný 
Jiří Horák, 22.08.2010 19:31
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)