Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Bořek
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Juventus vs Celtic

Celtic vyrazil v sobotu 8.5. k utkání 21. kola do Moravičan. Na plánu bylo utkání s Juventusem Mohelnice. Celtic měl před zápasem problém se sestavou. Dostavilo se málo hráčů, jelikož někteří blíže nejmenovaní na svůj klub se*ou.
Celtic tedy musel zachránit veterán Mira Konečný st. který si přišel zahrát a jako jedenáctý hráč doplnil sestavu. Celtic nastoupil s pěti záložníky a jedním útočníkem.
Těsně po zahájení utkání se strhnul prudký liják. Trávník byl ale skvěle připraven, takže nepřízeň počasí na kvalitu fotbalu neměla vliv.
V prvním poločase měl více ze hry libivský tým, ale nedokázal si vytvořit vážnější gólové šance. Pěknou střelou prověřil domácího branaře obránce Milan Braný, ale jeho pokus mířil pouze do prostřed branky. Z dálky ještě střílel Standa Šnévajs, ale jeho střela mířila nad. Domácím se podařilo párkrát přečíslit obranu hostí, ale gólem jejich akce neskončily. Z přímého kopu pak Celtic podržel golman Vykydal. Přízemní střelu k levé tyči vytěsnil na roh. V prním dějství si více brankových příležitostí připravil domácí Juventus, ale produktivita jejich zakončení byla nulová. O poločase tedy platil bezbrankový stav.
Po změně stran přestalo pršet. Oba týmy chtěly bodovat a snažily se ujmout vedení. Z přímého kopu z levé strany zkoušel štěstí Martin Košátko. Jeho rána ale skončila pouze na tyči. Na druhé straně rozehrával přímý kop z oblasti půlící čáry domácí stoper. Střela sice byla dobře mířená, do levého horního rohu, ale málo razantní. Brankář Celticu Vykydal byl u tyče včas, ale mokrý míč mu vyklouznul z rukou přímo před dobíhajícího útočníka Juve, který s dorážkou neměl žádný problém. V půlce druhého poločasu šel tedy do vedení Juventus.
Libivá se snažila vyrovnat, posílila útok, už nebylo co ztratit. Ve velké šanci se ocitnul Aleš Kvasničák, který se přesunul ze stopera až na hrot. Při zakončení z lené strany ale netrefil branku. Ani z následných rohových kopů se Celticu vyrovnat nepodařilo. Domácí obrana fungovala spolehlivě. V úplném závěru ještě Martin Košátko po přihrávce Honzy Hojgra přestřelil branku z úrovně penalty. Tím zakončil útočný zmar libivského celku. Zápasu by více slušela remíza, ovšem domácím přálo více štěstí. Tři body tedy získl Juventus, Libivá vyšla bodově naprázdno.
Juventus Mohelnice - Celtic Libivá 1:0
Jiří Horák, 11.05.2010 11:51

Komentáře:

kony pesek
Poslední příspěvek: 11.05.2010 14:15
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)