Píše se den 19. dubna 2025, kdy za krásného jarního dne zavítalo na Celtic park družstvo Sokola Hrabišín.
Čekalo se vyrovnané utkání, jelikož soupeř byl pár bodů za námi, a tak to i probíhalo do 15 minuty, kdy po pěkné akci zkoušel z 20 metrů obstřelit krásnou střelou Martin Košátko, ale brankář hostí fantasticky vyškrábnul střelu na roh. Z rozehraného rohu po odraženém balonu zakončoval střelou k tyči Radek Konečný, ale na hrabišínského gólmana si nepřišel. Ve 20. minutě se ujali naši hráči vedení, kde po sérii tečí se míč odrazil k Petrovi Čankovi, který se z malého vápna nemýlil. Hráči Hrabišína neměli mnoho příležitostí a s jedinou střelou si Tonda Byvan poradil.
Ve druhém poločase naši hráči skvěle kontrolovali hru a nepustili soupeře do žádné šance. Začalo obstřelování hostující brány. Po centru ze strany hlavičkoval Pavel Čank do břevna, a poté Marek Navrátil z malého vápna trefil výborně chytajícího brankáře. V 80. minutě přišlo uklidnění. Z hranice šestnáctky se utěsněnou střelou prosadil Martin Pudil. Hosté už se nezmohli na závěrečný tlak a utkání se tak v klidu dohrálo.