Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Bořek
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Palonín

Poslední zápas sezóny 2023/2024 odehráli kluci v sobotu 8. června 2024 na Celtic parku v 15:00 hodin proti Palonínu. Utkání bylo předsunuto o dvě hodiny na žádost soupeře. Pravděpodobně to bylo kvůli závěrečné, která se koná vždy po posledním zápase. Celtic sice řešil pár omluvenek, ale i tak byli k dispozici 3 hráči na střídání. Největší starostí byl post brankáře. Oba gólmani se nemohli dostavit, a tak musel obléct rukavice již jednou chytající Pavel Čank. V sobotu byl velice krásný den, který přitáhl spoustu fanoušků. Vidinu umístění na třetím místě a následných oslav si tedy nenechalo ujít několik desítek lidí, kteří se těšili, že Celtic doma urve tři body a oslaví konec sezóny. Úsměv na tvářích jim nezkazil fotbal, nýbrž fronty u stánku s pivem. Díky horku nestíhalo chlazení a pivo nebylo úplně v nejlepší kvalitě. Kluci se snažili toto odčinit na hřišti a nutno podotknout, že se jim to podařilo.

 Utkání nezačalo pro domácí úplně dobře. Palonín šel do vedení hned z první akce ve třetí minutě. Následně se hosté dostali do šance o minutu později, ale tento pokus už nebyl gólový. Libivá se oklepala, a pak již dirigovala tempo utkání. Vše odstartovala penalta v osmé minutě, kterou proměnil Martin Košátko. Po srovnání výsledku na 1:1 se rozjel vlak, který už nešlo zastavit. Diváci sledovali hru na jednu bránu a kolotoč šancí. Další góly přidali Petr Čank, Marek Petruška, Ondřej Zemánek. Do kabin se tedy šlo za stavu 4:1.

Je to sice neuvěřitelné, ale kdo vydržel i na druhý poločas, tak mohl vidět dalších 8 branek. I přes risk obdrženého gólu, se kluci rozhodli, že budou bavit diváky útočnou hrou. Stáhli obranu na 3 hráče a poslali vše do útoku. Díky tomuto tahu přidali další góly Martin Košátko, Marek Navrátil, Petr Čank, Mira Konečný a Ondra Zemánek. Palonín pouze korigoval výsledek třemi góly. Celkový stav utkání tedy skončil na čísle 9:4. je to sice spíše hokejový výsledek, ale diváci se určitě bavili stejně jako hráči na hřišti. Díky této výhře skončila Libivá na 3. místě.

Děkujeme všem příznivcům Celticu Libivá a těšíme se na další sezónu.    

Ondřej Konečný, 14.06.2024 11:06
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)