Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Antonín
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

FC Dubicko - Celtic

V zamračeném a deštivém nedělním odpoledne se vydal Celtic na hřiště do Dubicka, které toho času okupovalo 1. pozici v tabulce 3. třídy skupiny B. Libivá měla dostatek hráčů na průběžné střídaní, a tak vládla na jejich straně pohoda. V jejich papírově třetí pozici neměli ze soupeře strach - zejména, když byli v posledním kole poraženy Moravičanami.

Od úvodních minut byla Libivá aktivnější a po pár pokusech o průnik k brance soupeře zatáhla jejich obrana za brzdu faulem za hranicí šestnáctky. K míči se postavil Martin Košátko, brankář si postavil zeď, ale stoupnul si za ní, tak Martin svou levačkou zakroutil balón k levé tyči a v 5. minutě otevřel skóre. Celtic pokračoval v dalším tlaku, až to pro dnešek téměř vypadalo na jednoznačnou záležitost. Přišly ale opět zahozené šance. Jedna z nich byla, když Marek Navrátil neproměnil samostatný nájezd a gólman konečky prstů vytáhl míč vedle pravé tyče. Jakmile se nedařilo navyšovat skóre, tlak opadal a ke slovu se dostávalo Dubicko. Několikrát zahrozilo rychlejším útokem a při jednom viděl rozhodčí podražení hráče a nařídil pokutový kop. Dubicko jej využilo bezezbytku. Poté se stav do kabin nezměnil.

Druhá část začala mírným deštěm a nepřipraveným Celticem. Hosté nebyli schopní podržet či odehrát balón do střední či útočné části hřiště a jejich nedůraz vedl k druhé brance domácích. Za pár minut - přesněji za šest bylo Libivé ještě hůř, jelikož nedůslednost a takový ten nezájem o hru stály hosty další gól v jejich síti po střele od šestnáctky. Domácí dále ohrožovali libivskou branku, ale naštěstí netrefovali zařízení. Libivá se začínala probouzet a řítit se dopředu - byla však bezzubá až do 83. minuty, kdy se znovu ze standardní situace trefil Martin, avšak tentokrát stál brankář tam, kde měl, jenže Martin výborně přestřelil zeď. Do konce utkání si Libivá nebyla schopná vytvořit vhodnou příležitost, a proto svým neproměňováním šancí a špatnou obranou prohrála dobře rozjetý zápas.

V poslední kole bude Celtic Park hostit tým z Palonína v sobotu v 15 hodin. Všichni přijďte podpořit domácí.

Sestava: Byvan Antonín, Konečný Radek, Konečný Ondřej, Konečný Miroslav, Krejčí Jiří, Čank Petr, Petruška Marek, Košátko Martin [K], Navrátil Marek, Coufal Jan, Šnévajs Václav, Čank Pavel, Pudil Martin, Zemánek Ondřej, Žák Petr

Jiří Horák, 04.06.2024 21:48
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)