Remíza v Třeštině

V sobotním utkání se Celtic představil na půdě Třeštiny. Náš tým vstoupil do utkání aktivně a s novou posilou v brance, do které se po dlouhé pauze od starších žáků, :-) vrátil Petr Vykydal. Celtic se snažil od začátku prvního dějství kombinovat a to se mu i dařilo . Do vedení dostal zelenobílé Martin Košátko. Jeho střelu z trestného kopu asi z 35 metrů, tečoval domácí obránce za záda bezmocného golmana. Poté došlo v pokutovém území k nezaviněnému střetu libivského branaře Vykydala, který se po zákroku vracel do branky, a domácího útočníka. Napříč tomu, že míč už byl na polovině hřiště, rozhodčí nařídil pokutový kop. Ten ale třeštinský exekutor nekopl dobře a Vykydal si sním poradil. O poločase tedy platil stav 0:1 pro libivský Celtic. Po poločase, začalo mít domácí mužstvo převahu. Libivá začala ztrácet míče a polevila v koncentraci. Z toho pramenil tlak domácích. Šance si vytvářely zejména z autových vhazování, které stoper házel přímo na branku. Z jednoho autu z levé strany se domácím také podařilo vyrovnat. Hlavou doklepl míč do sítě Ondrášek. Poté opět zaúřadovala levačka libivského špílmachra Martina Košátka. Z trestného kopu,asi z 20 metrů z levé strany, míč zakroutil do horního rohu branky a nedal domácímu golmanovi šanci. Ovšem vedení libivským nevydželo dlouho. Třeština opět využila dlouhých autových vhazování. Po jemné teči domácího útočníka těsně před brankou skončil míč za zády golmana hostí. Za deset minut které v tu chvíly zbívaly do konce zápasu, už se nikomu skórovat nepovedlo. Oba týmy se tedy rozešly nerozhodně 2:2.
Jiří Horák, 26.04.2010 08:34