Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Antonín
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Libina - Celtic

V neděli 28. dubna 2024 odehrála Libivá druhý zápas jara v Libině. Na tomto hřišti kluci nikdy nevyhráli a bohužel toto prokletí nedokázali zvrátit ani v tomto zápase. I když má Celtic k dispozici dva brankáře, tak ani jeden nemohl. Do brány se dobrovolně postavil Pavel Čank a této role se zhostil s bravurou. Nebylo poznat, že Pavel není brankář. Jeho výběhy a odkopy působily tak sebevědomě, že si toho útočníci Libiny nestihli ani všimnout. Do pole měla Libivá k dispozici 3 hráče na střídání, což je oproti minulému zápasu nižší číslo, ale pořád je to ucházející podpora. 

Začátek zápasu byl velice opatrný z obou stran. Žádné velké šance. Boj o míč byl převážně na středu hřiště. Postupně se Celtic začal osmělovat a lehce vystrkovat růžky. Problémy domácím dělaly obě křídla, kde působil Honza Coufal a Peťa Čank. Výšková i váhová převaha hrála ale ve prospěch Libiny. Kluci se těžce prosazovali přes domácí hory. Celtic držel míč na svých kopačkách a stupňoval tlak na domácí obranu. První velkou šanci spálil Martin Košátko. Po této šanci došlo k nákopu domácího obránce a najednou z ničeho nic pelášil útočník na Pavla Čanka. První šance domácích byla proměněna a Libivá ve 22. minutě prohrávala 1:0. Tento gól kluky nepoložil. Celtic pokračoval v tlaku a odměnou mu byla krásná akce, která skončila ve 33. minutě gólem z kopačky Marka Petrušky. Do poločasu mohla Libivá ještě minimálně dvakrát vstřelit branku a otočit zápas na svou stranu. Kvalita v zakončení bohužel pokulhávala, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. 

Druhý poločas byl v režii Libivé. Domácím kluci nepůjčili vůbec balón. Z pohledu statistiky by se dalo říct, že libivští měli držení míče 80:20. Tuto převahu se ale nepodařilo využít. I když Celtic tlačil soupeře na jejich půlce celý zápas, tak se nepodařilo zužitkovat ani jednu šanci. Libivá málo zakončovala a pouze rotovala s míčem kolem pokutového území. Libina v 86. minutě jedním nákopem a jednou šancí zkazila radost fanouškům Libivé. Útočník z levé strany prošel přes stopera a střelou uklidil míč k pravé tyči. Dále se už skóre neměnilo. 

Libivá nevyužila tlak a kvalitu ve svůj prospěch, takže z Libiny odjela bez bodu. O výhru se pokusí další týden v sobotu v 15:00 proti Podolí na Celtic parku.

Ondřej Konečný, 03.05.2024 14:35
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)