Celtic vs Maletín

Celtic ve včerejším utkání bohužel podlehl Maletínu 1:3. O jediný gól zelenobílých se po krásné akci postaral Martin Košátko. Maletín trestal chyby, které pramenily z absence stabilního golmana v libivské brance. Včerejší utkání byl nucen odchytat Kuba Zemánek, který jinak plní roli trenéra :-) Soupeř se dostal do vedení hned na začátku zápasu. Po faulu našeho branaře na maletínského útočníka Muchku, se kopala penalta, kterou sám Muchka proměnil. Celticu se podařilo srovnat ěsně před koncem první půle. Po ose Niesner Hojgr se míč dostal k Martinovi Košátkovi, který se ocitnul sám před golmanem, šance se nezalekl a zkušeně ji proměnil. V druhém poločase, mělo více ze hry domácí mužstvo, ale po fatální chybě golmana, který si špatně rozumněl se stoperem, šel do vedení Maletín. Muchka si připsal pohodlný druhý zásah. Maletín se rázem dostal na koně a vedení si záhy pojistil třetím gólem, který po individuální akci vsítil opět Muchka. Domácí se ještě dostaly do několika šancí, ale s výsledkem se jim už nepodařilo nic udělat. V prvním mistrovském zápase v Leštině před čtrnácti dny, Celtic zvítězil 1:0. O jedinou gólovou trefu zápasu se postaral Petr Vysoudil.
Jiří Horák, 19.04.2010 10:35