x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 14. dubna. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Vincenc
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Tatran Moravičany - CELTIC

Celtic Libivá zajížděl v neděli k poslednímu utkání základní části III. třídy na hřiště nedalekých Moravičan, kde na něj čekal tým místních „Čertů“. Oba týmy měli již své postavení v tabulce jisté, Libivá nemohla dopadnout hůře než druhá – tím si zajistila do nadstavbové části výhodnou pozici tří domácích utkání a pouze dvou venkovních. Zatímco Moravičany, vzhledem k překvapivému výsledku loštického „C“, čeká souboj na opačném pólu tabulky. Papírově tak byli zelenobílí favorité utkání.

Začátek zápasu vyšel lépe Celticu, když se po průnikové přihrávce od Frantu Niesnerra dokázal v samostatném nájezdu prosadit Zdena Mach. Tento gól však nepřinesl kýžený efekt a předváděná hra v prvním poločase byla velice bídná, a to ode všech aktérů na hřišti. Za zmínku stojí také špatný výkon rozhodčích, kteří tento vypjatý duel nezvládli. Libivá dokázala vsítit i druhou branku, která však nebyla pro neexistující offside uznána. Moravičany dokázali záhy vyrovnat, když po blikanci hostujícího brankáře byl nařízen pokutový kop, který domácí proměnili. Do poločasu dokázali domácí utkání navíc strhnout na svou stranu a do kabin se odcházelo za stavu 2:1. Nutno podoknout, že čistá herní doba byla v prvním poločase maximálně 30 minut, jelikož byla hra neustále přerušována různými dohady, fauly apod.

Do druhé půle vstupoval Celtic s cílem uklidnit hru a porvat se o lepší výsledek, který by zajistil pohodlnější bodový odstup od pronásledovatelů. A vše bylo na dobré cestě, v 76. minutě se totiž po pěkné kombinaci mezi Martinem Košátkem a Peťou Čankem prosadil druhý jmenovaný. Vyrovnaný stav však netrval příliš dlouho a vedení si v 84. minutě zvali zpátky domácí po nenápadném průniku z pravé strany. Celtic již nenašel sílu utkání znovu alespoň vyrovnat a domů si tak neodvezl žádný bod.

Za tímto zápasem je potřeba udělat tlustou čáru, jelikož se Celticu příliš nevydařil.

Šanci k nápravě budou mít zelenobílí už tuto sobotu na domácím stánku proti Bouzovu (Olešnici „B“) v rámci nadstavbové části.

Sestava: T. Byvan, Petr Čank, Pavel Čank, F. Niessner, O. Konečný, M. Konečný, M. Košátko, V. Plhák, Z. Mach, P. Žák, Z. Václav, S. Košátko, O. Zemánek, D. Svoboda, M. Žák

Zdeněk Mach, 11.05.2023 10:34
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)