x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - FK Krchleby 7:1

Celtic Libivá v rámci 5. kola přivítal na svém domácím stánku FK Krchleby, které dosud v soutěžním utkání nepocítili radost z vítězství. V Celtic parku se ale body nezískávají snadno, a tak zelenobílí neočekávali nic jiného než tříbodový příspěvek do tabulky.

Domácí do tohoto utkání nemohli počítat s brankaři Tondou Byvanem a Pavlem Junkem a mezi tři tyče tak musel netradičně nastoupit jako správný kapitán Mira Konečný.

Utkání zápasu začalo dle papírových předpokladů a Libivá se hned zkraje dostala do několika vyložených šancí. Ty zůstaly trestuhodně nevyužity a Krchleby tak z ojedinělého výletu na polovinu domácích šly překvapivě do vedení. Branku vstřelil ve 13. minutě hostující Kamil Čepa, který využil chybné rozehrávky od Miru Konečného. Naštěstí však Celtic dokázal hned ve 14. minutě odpovědět, a to zásluhou Pavla Čanka, který se dokázal nejlépe zorientovat v pokutovém území po rohovém kopu. Již v 19. minutě dokázala Libivá otočit skóre ve svůj prospěch, a to zásluhou Martina Košátka, který proměnil pokutový kop nařízený po faulu na Zdenu Macha.

Zbytek první poloviny byl se dal označit za festival spálených šancí, domácí totiž nedokázali proměnit řadu slibných situací. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1.

Cíl do druhého poločasu tak byl jasný, a to navýšit skóre a získat klid do zbytku utkání. A to se domácím povedlo hned v 52. minutě, kdy se dokázal hlavou prosadit Zdena Mach po krásném centru od Martina Košátka. Libivá získala potřebný klid a rozjela gólové představení. 59. minuta Standa Košátko z poza šestnáctky přehodil hostujícího gólmana. 63. minuta Miroslav Konečný proměnil pokutový kop nařízený po faulu na Frantu Niessnera. 77. minuta a nejhezčí gól utkání, který měl na svědomí Jirka Krejčí, který vystřelil nechytatelný projektil do levé šibenice ze zhruba 25 metrů. 83. minuta a poslední gólový zápis tohoto utkání od Milana Řehulu, který byl odměněn za své ofenzivní choutky ve druhé půli.

Ve druhém poločase dokázal Celtic přidat 5 branek a uzavřít zápas při skóre 7:1. Ovšem i ve druhém poločase bylo k vidění několik zahozených šancí od zelenobílých.

Další utkání čeká na Libivou již příští neděli na půdě sousední Lukavice. Začátek utkání je plánován na 15:30.

Zdeněk Mach, 21.09.2022 15:47
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)