x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Sokol Lukavice 3:0

Poslední domácí soutěžní zápas ročníku 2021/2022 odehrál Celtic proti sousední Lukavici již od 14 hodin. Teplé a dusné počasí fotbalu moc nepřálo, což bylo také od začátku ve hře vidět. Nikomu se nechtělo běhat, a tak se hrála taková pěší kopaná.

Celtic byl v derby favoritem a svou roli potvrzoval, když se hrálo převážně na polovině Lukavice. Dlouho se však domácím nepodařilo otevřít skóre, navíc po rohovém kopu čelili brejku dva na jednoho, který však hosté nedokázali přesně zakončit. Ve 35. minutě si za lukavickou obranu naběhl Franta Niessner a svůj samostatný únik i přesně zakončil. Prvním gólem to Celtic protrhl a do poločasu skóroval ještě Mirek Konečný, který tvrdou ranou z pravé strany nedal brankaři nárok, a Pavel Junek, ten pro změnu z levé strany prostřelil brankaře na vzdálenější tyč.

Ve druhém poločase měl Celtic opět hodně šancí, ale skóre už se mu překvapivě navýšit nepodařilo. Jirka Krejčí trefil dalekonosnou ranou jen břevno. Franta Niessner z bezprostřední blízkosti branku přestřelil a hned vzápětí jeho pokus hlavou zlikvidoval brankař. Ten se vyznamenal i při další ráně z poza velkého vápna od Aleše Kvasničáka.

Celtic tedy zdolal Lukavici 3:0 a v příštím utkání se představí na hřišti Loštic C. Bude to pro Libivou poslední zápas, protože v posledním kole má volný los. Zápas se koná v neděli 12. června od 17 hodin.

Václav Šnévajs, 07.06.2022 21:49
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)