x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

SK SULKO Zábřeh B - Celtic 7:2

Osm statečných. Tak by se dal pojmenovat sobotní zápas v Zábřehu. Libivá musela řešit před utkáním spoustu omluvenek a konečný počet hráčů k dispozici se zastavil na osmičce. Do boje se vydal zraněný Aleš Kvasničák, který se kvůli bolavým žebrům postavil do brány. Dále nastoupili bratři Koneční, Vašek Šnévajs, Jirka Krejčí, Pavel Junek, Ondra Zemánek a Tonda Byvan. To bylo z celé soupisky vše a zavánělo to tučnou pokutou, protože se s takovým počtem hráčů nikomu nechtělo hrát. Domácí Zábřeh po domluvě půjčil Libivé tři hráče, aby se mohlo odehrát aspoň trošku adekvátní utkání. První poločas byl tím pádem vyrovnaný na počet hráčů a stejně vyrovnaný byl i herně. Libivá prohrávala 3:2. Druhý poločas už neměli půjčení hráči chuť nastoupit za Celtic a před zápasem zraněný Aleš Kvasničák také odstoupil z brány. Pokračovalo se tedy už jen v tréninkovém tempu, kde si domácí zastříleli na Tondu Byvana. Díky Tondovi, a i díky neschopnosti domácích hráčů proměnit šance, padly už jen 4 branky. Libivá utekla pokutě za neodehrané utkání, ale neutekla ostudě, kterou hráči zažívali celý zápas.

Doufejme, že na další utkání, které se odehraje v Libivé v sobotu 4. května ve 14:00 hodin přijde víc hráčů, aby se bylo z tribuny na co dívat. Na Celtic park dorazí přespolní rival z Lukavice. Zápas měl původně začínat v 16:30, ale z důvodu konání zábavy po fotbale, bylo utkání přeloženo.

Ondřej Konečný, 30.05.2022 13:15
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)