Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Zdislava
Nejbližší zápas
Tygři Podolí - Celtic
neděle 26. 3. 2023 v 15:00
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Loštice C - Celtic 3:0

Původně odložený zápas s Lošticemi C chtěl Celtic znovu odložit, avšak domácí tomuto požadavku nevyhověli, a tak hosté museli hrát i přes velké personální problémy. Libivé tak nakonec šlo vlastně jen o to "nějak to odehrát".

"Laciné béčko" nastoupilo v jedenácti lidech bez možnosti střídat. Celtic jen bránil a první poločas téměř neohrozil bránu Loštic. Gól obržela Libivá v 14. minutě od bývalého hráče Tomáše Vykydala. Se štěstím drželi hosté pouze jednobrankový rozdíl, ale na konci poločasu obrželi druhou branku.

Pavel Žák již nemohl nastoupit do druhé části, a Libivá tak šla do desíti. Kupodivu se hra Celticu zlepšila a Libivá si vytvořila i několik gólových šancí, stejně tak i Loštice, ale Tomáš Ťápal držel hosty nad vodou a způsoboval střelcům šediny, protože ani z penalty se nemohli prosadit. Avšak jako u první půle, tak i v druhé Libivá dostala další branku na konci, kdy se míč od břevna odrazil zpět do brány od Tomášových zad.

Celkově to byl fotbal "nekoukatelný" a evidentně i Loštice C se přizpůsobili "fotbalu" Libivé. Naneštěstí výprask se nekonal, takže výsledek byl přijatelný.

Jiří Horák, 31.10.2021 20:14
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)