x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Sokol Palonín v neděli 17. října. Utkání začíná v 14:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Hedvika
Nejbližší zápas
Palonín - Celtic
neděle 17. října 14:30
Tréninky
pátek 19:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Podolí 2:0

Libivá sehrála 9. října opět přespolní derby s podolskými tygry. Sobotní odpoledne nenabídlo mnoho utkání v jiných soutěžích, a proto se divákům podařilo hojně zaplnit Celtic park. V příjemné divácké kulise nebylo sice vidět tolik gólů jako minulý týden, ale fotbalová kvalita byla podobná. Libivská sestava byla ochuzena o vykartovaného Aleše Kvasničáka a zraněného Ondru Konečného, ale na druhou stranu byla posílena o Honzu Vymlátila, Pavla Junka a Standu Košátka.  

Ze začátku utkání držela Libivá míč na svých kopačkách, ale nedostávala se do šancí. Když se naskytla příležitost, tak se domácí kluci báli vystřelit. Hosté proto hrozili z brejků a nejednou domácím fanouškům zatrnulo, zvlášť, když šel podolský útočník sám na bránu. Domácí brankář naštěstí všechny příležitosti chytil. První poločas nabídl pouze jeden gól, o který se postaral Martin Košátko z přímého kopu.

Druhý poločas vypadal jako trápení obou týmů. Bylo k vidění spoustu nepřesností a šancí se naskytlo opravdu málo. Naštěstí Martin využil další přímý kop z pravé strany a navýšil vedení domácích na 2:0. Hosté se k žádnému velkému tlaku nenadechli, a tak se utkání již nezměnilo.

Příští týden jede Celtic do Palonína. Utkání se uskuteční v neděli 17. října v 14:30.

Ondřej Konečný, 13.10.2021 11:31
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)