x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Postřelmov B 3:3 (4:5pk)

Po dvoutýdenní odmlce se představil Celtic na domácím hřišti proti Postřelmovu „B“, který se nachází na špici tabulky. Libivá však doma body snadno nerozdává, a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj.

Začátek utkání patřil hostujícímu celku, na hráčích v zelenobílých dresech byla znát po úvodním hvizdu nervozita a nedokázali podržet míč na svých kopačkách. Špatný vstup do utkání se tak promítl také na skóre, které se změnilo po chybě domácího brankáře Tomáše Ťápala a v 9. minutě Libivá poprvé inkasovala. Obdržená branka však paradoxně pomohla Celticu, který se dokázal postupně dostat do zápasu, a hned z první větší šance se po přihrávce od Honzy Vymlátila prosadil střelou na vzdálenější tyč Zdena Mach. Za pouhou minutu, se skóre měnilo znovu, když se po kombinaci ve středu hřiště dostal do samostatného průniku opět Zdena Mach a znovu se nemýlil. Libivá však vedení do konce poločasu neudržela a ve 41. minutě po dalším zaváhání v obraně inkasovala. Do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu.

Ve druhém poločase chtěl Celtic nadále pokračovat ve zlepšování svého výkonu, za což byl odměněn dalším gólem, který vstřelil opět Zdena, který tak zkompletoval hattrick. Tempo zápasu pomalu uvadalo jako listí na místních stromech, ovšem i tak na diváky čekala ještě jedna branka, kterou bohužel vstřelil hostující tým po dalších zmatcích v obraně Celticu.

Do konce zápasu, i přes velké šance domácích, především Vaška Šnévajse a Zdenu, se již stav utkání nezměnil. Na řadu tak přišly pokutové kopy, ve kterých byly úspěšnější hostující, kteří proměnili všech pět penalt, zatímco za Celtic selhal autor tří gólů.

Libivá tak získala jen bod, a ze 6 odehraných zápasů již 4x absolvovala penaltový rozstřel. Honba za dalšími body čeká na Celtic již příští neděli v Podolí od 15:00.

Zdeněk Mach, 28.09.2021 20:35
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)