Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Antonín
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Sulko Zábřeh B - Celtic 9:2

V sobotu 29. srpna si udělali libivští fotbalisté výlet na stadion do Zábřehu. Zápas se odehrál na travnatém povrchu hlavního hřiště a Celtic vyfasoval solidní příděl.

Hned od začátku bylo jasné, že mladí běhaví hráči zábřežského béčka nedají Celticu čas a klid na rozehrávku. Podle toho hra taky vypadala. Časté ztráty míčů v podaní záložní a obranné řady vyústili v tlak soupeře. Nicméně první dva góly do libivské sítě padly po rohových kopech a nedůrazu při odkopu odražených míčů. Možnost vyrovnat na 1:1 předtím ještě odmítl Martin Košátko, když neproměnil penaltu nařízenou za faul na Milana Řehulu. Do poločasu domácí skórovali ještě dvakrát. První půle 4:0

Druhý polačas začala Libivá výborně. Honza Vymlátil poslal do úniku Standu Košátka mladšího a ten krásně přeloboval vybíhajícího gólmana. Nádech Celticu ale domácí tým rychle uťal. Prakticky hned po rozehře rozjel rychlý útok ze kterého zvýšil na 5:1. Po faulu na Milana Řehulu byla odpískána i druhá penalta pro Celtic v tomto utkání. Tentokrát se exekuce chopil Honza Vymlátil a bezpečně proměnil. Libivá nezalezla a snažila se hrát fotbal. Bohužel ale s postupujícím časem a ubývajícími silami hráčů se domácí dostávali čím dál častěji do rychlých brejků, ze kterých Celticu nakonec nasypali ještě další čtyři branky. 

Zábřeh B přejel Libivou jasně 9:2. Za týden, v sobotu 4. září, budou mít možnost si hráči i příznivci libivské kopané spravit chuť v místním derby proti Lukavici. Hraje se od 16:00 hod.

Václav Šnévajs, 30.08.2021 12:54
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)