Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jonáš
Nejbližší zápas
Podolí - Celtic
neděle 3. října 15:00
Tréninky
pátek 19:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Loštice C - Celtic 2:5

V rámci sedmého kola zavítal Celtic do nedalekých Loštic, kde na hráče v zelenobílém čekalo místní céčko a taktéž perfektně zastřižený pažit vybízející ke kombinační hře, kterou by se libivští rádi prezentovali. Před zápasem se ovšem potýkal Celtic s personálními problémy a k utkání bylo připraveno nastoupit pouze jedenáct odvážných.

Vstup do utkání vyšel lépe domácím, kteří zatlačili hráče Libivé na vlastní polovinu, ovšem díky skvělému zákroku Tomáše Ťápala zůstalo skóre utkání beze změny. Zelenobílí se postupně ujali otěží, začali diktovat tempo zápasu a již v 10. minutě se prosadil Martin Košátko a otevřel tak skóre ve prospěch Libivé. V 16. minutě přidal Celtic další branku, kdy po přihrávce od Zdenu Macha proměnil samostatný nájezd na hostujícího brankáře Milan Řehula. Libivští dále kontrolovali vývoj prvního poločasu a dokázali díky Jirkovi Krejčímu a Milanu Řehulovi přidat další dvě branky. Bohužel se však borcům v zelenobílem nepodařilo udržet do konce poločasu čisté konto, kdy se po chybě v rozehrávce Tomáše Ťápala dokázal prosadit domácí hráč. I tak však skončil první poločas nad očekávání ve prospěch Celticu. 

Do druhého dějství vstupovala Libivá s cílem odolat případnému tlaku domácích a dohrát utkání bez zbytečných problémů. Tento plán se vydařil na rámec očekávání, jelikož po faulu na Františka Niessnera byl nařízen pokutový kop, který bezpečně proměnil Martin Košátko. Zápas se již mohl jevit jako rozhodnutý, nicméně domácí dokázali také vstřelit branku a snížit tak stav na 5:2 z pohledu hostů. Zelenobílé však tato inkasovaná branka nijak nezaskočila a dále kontrolovali tempo hry. Do velkých šancí na zvýšení náskoku se dostali postupně Zdena Mach, František Niessner a Milan Řehula, nikdo z nich však neuspěl a utkání tak skončilo již beze změny skóre.

Libivá nadále drží první příčku III. třídy a v příštím kole si hráči dopřejí odpočinku, jelikož k dalšímu utkání nastoupí až 3. října, kdy na Celtic park zavítají Krchleby.    

Zdeněk Mach, 21.09.2020 22:53
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)