TJ Libina B - Celtic
neděle 28. dubna 16:00
Čtvrtek/pátek 17:00

Celtic - Sokol Lukavice 6:0

Krásné sobotní odpoledne přímo vybízelo k návštěvě fotbalového utkání. Na Celtic Park, shlédnout derby s Lukavicí, si našla cestu početná návštěva diváků a udělali dobře. Podle pořadí v tabulce neměl mít Celtic problém vyhrát, a tak se taky stalo. Lukavice nedostala šanci zvítězit a celý zápas tahala za kratší konec.

V 10. minutě otevřel skóre zápasu Mirek Konečný, když mu z pravé strany naservíroval balón Milan Řehula a Konečný měl snadnou práci vstřelit gól do prázdné branky. Domácí vyvíjeli velký tlak, ale prosadit se podařilo až Petrovi Žákovi ve 33.minutě, kdy po rohu prostřelil ze šestnáctky vše co mu stálo v cestě a navýšil stav zápasu. Do poločasu se Celticu podařilo skórovat ještě jednou. Postaral se o to Martin Košatko z trestného kopu ránou k levé tyči. Poločas utkání byl tedy 3:0.

Do druhé poločasu nastoupila Libivá opět s velkým tlakem a téměř nepůjčovala soupeři míč. V 57. minutě zahrával volný přímý kop Jiří Krejčí, těsně před brankářem tečovat patou Milan Řehula a míč skončil v síti. Další branku v zápasu přidal o deset minut později opět posledně zmiňovaný hráč, když po levé straně zatáhl míč Franta Niessner, přihrávkou pod sebe našel Milana a ten pěknou křížnou střelou zvýšil na 5:0. V 72. minutě přidal poslední gól zápasu Martin Košátko. Trefil se náramně! V šestnástce napálil míč z voleje a byla z toho krásná branka, jež zapadla na zadní tyč. Po zbytek zápasu Celtic držel balón na svých kopačkách a měl utkání zcela pod kontrolou. Skóre se už nezměnilo a tak soupeř z Lukavice odjel se šestigólovou nadílkou.

Jan Vymlátil, 13.09.2020 21:26