Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Markéta
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Leština - Celtic 0:1

V rámci 3. kola III. třídy zavítal Celtic na půdu Leštiny, kde chtěl pokračovat v úspěšném startu do nového ročníku. Speciální náboj měl tento zápas především pro bratry Žákovy, jelikož na straně Leštiny se v sestavě objevili Marek a Petr Žák, kteří jsou synové “Holuba” Petra Žáka. Celtic v tomto utkání nemohl počítat s dlouhodobě zraněným Ondřejem Konečným, ani kapitánem Mirkem Konečným. Naopak poprvé v této sezoně navlékl zelenobílý dres František Niessner.

Počasí i trávník tomuto utkání přálo a bylo tak jen na aktérech, aby zajistili fanouškům příjemné nedělní odpoledne. Celtic hrál od začátku velmi organizovaně a snažil se o kombinační hru ze zajištěné obrany, ve které se po delší pauze objevil Mira Řezníček. Hra se odehrávala spíše v oblasti půlící čáry, jelikož ani jeden z týmu nechtěl inkasovat branku jako první. I přes to si však hráči Celticu dokázali vypracovat gólové příležitosti, ve kterých ovšem Martin Košátko ani Zdena Mach nebyli úspěšní. První poločas tak skončil bez branek. 

Druhé dějství začalo v podobném duchu, avšak ke změně stavu utkání přeci jen v 56. minutě došlo, kdy po přihrávce od Martina Košátka dokázal překonat hostujícího brankáře František Niessner. Hráči Leštiny tak byli nuceni hru více otevřít, což vedlo k dalším gólovým příležitostem pro Libivou. V nich však postupně selhali David Svoboda, Zdena Mach a Kamil Prucek. Domácí celek však také nebyl schopný své šance proměnit a stav utkání se tak již nezměnil.

Libivá tak pokračuje ve skvělém vstupu do sezóny a drží se na prvním místě tabulky. V dalším utkání však zelenobílé nečeká nic jednoduchého, jelikož se již tuto sobotu utkají s nedalekými Moravičany, které budou chtít na Celtic parku bodovat.

Zdeněk Mach, 26.08.2020 20:21
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)