Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Markéta
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Baník Staré Město 2:5

V posledním soutěžním zápase v roce 2019 nastoupil Celtic v předehrávce proti Baníku Staré Město, a znovu se jednalo o utkání s týmem, který se stejně jako zelenobílí nachází ve spodní části tabulky. Libivá nedokázala z posledních zápasů s papírově hratelnými soupeři vytěžit žádné body a tak domácí hráči doufali, že alespoň z tohoto utkání budou schopni vydolovat více.

Celou podzimní část se hráči Libivé potýkali s problémem v podobě brzy inkasovaných gólů a bohužel ani v tomto zápase tomu nebylo jinak. V 8. minutě tak bylo skóre zápasu už 0:2. Po tragickém úvodu se přeci jen domácí alespoň herně oklepali a drželi míč na svých kopačkách, nicméně ke gólovým příležitostem se nebyli schopni propracovat. To se ovšem změnilo ve 39. minutě kdy hezkou střelou snížil stav utkání na 1:2 Martin Košátko. Do konce poločasu už se nic zajímavého nestalo a zelenobílí odcházeli do kabin na dostřel svému soupeři.

Cíl do druhého poločasu tak byl jasný - otočit nepříznivý stav utkání. Tento plán však, jak již tomu u Libivé bývá, vzal brzy za své, jelikož v 57. minutě inkasoval Celtic třetí branku. Obdržená branka ochromila domácí hráče a kvalita zápasu šla rapidně dolů. Hostující hráči do konce zápasu přidali další dvě branky a za domácí dokázal pouze korigovat výsledek opět Martin Košátko tentokrát z pokutového kopu.

Poslední zápas tak Celtic opět nezvládl a do jarní části bude vstupovat z předposledního místa. Na Libivou tak čeká spousta práce pokud se bude chtít v okresním přeboru udržet.

Zdeněk Mach, 05.11.2019 21:25
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)