x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Lesnice 0:1

Celtic přivítal v dalším zápase okresního přeboru na domácí půdě soupeře z Lesnice. Oba týmy se před utkáním nacházely v podobné výchozí situaci a případná výhra jim mohla přinést potřebnou vzpruhu do dalších bojů. Zelenobílí disponovali takměř kompletním kádrem, pouze brankářský post musel opět zastat Dušan Byvan.

Celtic chtěl v tomto zápase konečně zvládnout vstup do zápasu a neinkasovat brzy branku, což se jim také podařilo. Na druhou stranu ani zelenobílí si nebyli schopni vypracovat vyloženou gólovou příležitost, a tak se zápas odehrával spíše v prostoru půlicí čáry. Lesnice navíc svou taktikou dávala jasně najevo cíl tohoto utkání – tedy hra ze zajištěné obrany s rychlým přechodem do útoku. První poločas tedy skončil bez branek.

Ve druhé půli se kvalita hry podstatně zhoršila a ani jednomu týmu se nedařila kombinace tak jak by si hráči představovali. Celtic navíc v 58. minutě inkasoval branku po rychlém brejku hostů. Libivá se snažila s vývojem utkání něco udělat, bohužel se však domácí útočníci nebyli schopni prosadit.

Celtic tak nezvládl důležité utkání a bude muset na domácích výsledcích zapracovat. Další velice důležitý souboj sehraje Libivá netradičně v neděli na půdě Hrabišína.

Zdeněk Mach, 24.10.2019 07:01
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)