x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Sokol Bratrušov - Celtic 3:1

V sobotu 12. října odehrál Celtic venkovní zápas v Bratrušově. Libivá přijela v oslabené sestavě bez pár hráčů ze základu a bez brankáře. Do pozice jedničky v bráně byl povolán opět Dušan Byvan, který si již odbyl premiéru v Úsově.

Celtic vytvořil v Bratrušově klubový rekord, když obdržel gól ve 22. vteřině od úvodního hvizdu. Libivá už dostala letošní sezónu pár gólu ze začátku utkání, ale tento byl jednoznačně nejrychlejší. Domácí byli po rychlé brance dobře naladěni a pokračovali ve velké ofenzivně. Obrana Celticu kupila další chyby, a tak mohli fanoušci vidět spoustu šancí. Jednu z příležitostí proměnili domácí v 15. minutě a s Libivou to nevypadalo moc dobře. V první půlce zápasu naštěstí nikdo do libivské sítě neskóroval, ale mohl hráč na druhé straně. Raimund Kynstler se po nepřesnosti domácí obrany nečekaně objevil za zády obránců, bohužel pro Libivou zazmatkoval a jeho střela minula bránu. O chvíli později házel dlouhý aut Vašek Šnévajs z pravé strany do pokutového území, míč doskákal až ke gólmanovi, kterému vypadl z rukou, Celtic však již viděl jednoduché "zachycení", tak sklopil hlavy a přestal hrát, brankář si potom v klidu mohl pro vypadnutý míč doběhnout.

Druhý poločas měl podobné tempo toho prvního, možná ještě pomalejší. Libivá dostala po devíti minutách třetí gól a Bratrušov si tvořil jednu šanci za druhou. Nemohoucnost domácích útočníků dát gól a pár dobrých zákroků Dušana v bráně zapříčinila, že Bratrušov už další branku nepřidal. Skóre se měnilo na libivské straně, kdy dvě minuty před koncem utkání korigoval výsledek Richard Reichel.

Další utkání, tentokrát opět domácí, odehraje Libivá v sobotu 19. října s Lesnicí B.

Ondřej Konečný, 16.10.2019 14:07
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)