Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Antonín
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - FC Dubicko 2:2 (4:2)

Zamračené odpoledne s občasným přívaly srážek nebylo zrovna příjemnou pozvánkou na domácí sobotní utkání, i tak si ale svoje fanoušky našlo - skryti pod deštníky nebo libivskou kabinou. Souboj Dubicka a Celticu se stejným počtem šesti bodů byl hlavně o odpoutání ze dna tabulky. Statisticky měli navrch hosté, ale výhoda hřiště ležela na straně Libivé.

Stalo se to již pravidlem - Celtic nezachytí úvod zápasu a okamžitě prohrává. Nebylo tomu jinak, a proto pátá minuta přinesla chybu na půli hřiště, obrana reklamovala u pomezního postavení mimo hru, praporek ale zůstal dole a osamocený hráč proměnil svůj nájezd na Antonína Byvana v domácí bráně. Po obdrženém gólu se hra Celticu zlepšila, ale její nebezpečnost pro soupeře nikoliv. Nenaštěstí po vysunutí obránce Ondru Konečného, který se nemohl dívat na tu bezmoc v útoku, dostal Ondra v malém vápně balón na hlavu a našel nového libivského střelce Milana Řehulu, který z pěti metrů trefil břevno od nějž se míč odrazil za brankovou čáru. Bylo vyrovnáno. Bohužel otěže opět převzali hosté. Těsně před poločasovým hvizdem, v závaru před bránou Celticu, nebyli obránci s to odkopnout balón ze šestnáctky, druhá dorážka Dubicka a míč končí síti.

Při nepříznivém stavu utkání se Libivá žene za vyrovnáním. Standardní situace, rohy, centry - nic nevedlo k brance. Největší šanci v malém vápně mezi dvěmi obránci neproměnil Milan Řehula. Tlak na hosty ale neustával. Kapitán Martin Košátko si pokopnul balón za obránce, který ho lehkým háčkem zastavil v území šestnáctky nedovoleně. Přímo faulovaný se postavil k pokutovému kopu a s ledovým klidem proměnil. Obě mužstva si chtěla svou aktivitou zajistit tři body. Obrany to však do závěrečného hvizdu ustáli, a proto následoval penaltový rozstřel.

Tuto sezónu Libivá v rozstřelu jednou zvítězila a jednou odešla bez bodu. Hosté měli (výhodu) první exekuce, Byvan střelu nádherně vystihl a dal Celticu naději. Miroslav Konečný, Ondřej Konečný a Martin Košátko proměnili, hosté u čtvrtého pokusu nastřelili tyč a Václav Šnévajs tak vsítil bod navíc do tabulky okresního přeboru.

Jiří Horák, 09.10.2019 08:42
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)