x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

FK Úsov - Celtic 4:6

V rámci 9. kola okresního přeboru zavítal Celtic Libivá na půdu nedalekého Úsova. Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce se dal očekávat vyrovnaný souboj. Zelonobílí však chtěli urvat poprvé v sezóně vítězství, a tím se tak odlepit ode dna tabulky. Do zápasu také nastoupil z fotbalového důchodu František Niessner a kvůli absenci obou brankářů se mezi tři tyče postavil Dušan Byvan.

Celtic do utkání vstoupil aktivně a držel míč převážně na svých kopačkách. Ovšem v první patnáctiminutovce si hostující hráči nebyli schopni vypracovat žádné gólové příležitosti. To se ovšem změnilo hned v 16. minutě, kdy Martin Košátko poslal příhravkou za obranu do samostatného nájezdu Zdenu Macha, který si poradil s domácím brankářem a následně i dobíhajícím obráncem a otevřel skóre utkání. Libivští hráči po tomto vstřelelém gólu zatlačili domácí a v rozmezí pěti minut přidali další dvě branky, které vstřelil Milan Řehula a Aleš Kvasničák po přihrávkách od Jakuba Plančara. Libivá díky tomuto slibnému vedení hrála aktivně a tlačila se za vstřelením dalších branek. To se také zelenobílím ještě před koncem prvního poločasu povedlo. Skóre se podařilo navýšit hned dvakrát po úspěšných trefách Milana Řehuly, který tak zkompletoval svůj hattrick a osamostatnil se na čele střelců s devíti přesnými zásahy. Do kabin se odcházelo za slibného stavu 5:0 z pohledu Libivé.

Ve druhém poločase ovšem Celtic naprosto vypadl z tempa a přenechal aktivitu domácím. To se zelenobílým zanedlouho vymstilo a v rozmezí pěti minut umožnili úsovským hráčům vstřelit tři branky a již téměř rozhodnuté utkání zdramatizovat. Libivá hrála ve druhém poločase naprosto tragicky a nebyla schopná podržet míč na svých kopačkách, i přesto však dokázala vstřelit gól díky chybě domácí obrany, kterou potrestal František Niessner. Nicméně ani tento přesný zásah nepomohl Celticu ke zlepšení hry, čas na další zdramatizování však docházel také domácím. Do konce zápasu dokázal Úsov přidat už jen jedinou branku a zápas tak skončil vítězně pro Celtic, který si odvezl vítězství 6:4.

Zápas dvou naprosto odlišných poločasů nakonec tedy skončil pro Libivou úspěšně.

V příštím zápase se Celtic utká s týmem FC Dubicko, které má na svém kontě rovněž 6 bodů. Zápas se odehraje již tuto sobotu od 15:00 na Celtic Parku.

Zdeněk Mach, 02.10.2019 07:02
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)