x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - TJ Sokol Třeština 1:5

V sobotu odehrál Celtic domácí utkání s nedalekou Třeštinou. Utkání přilákalo do Libivé značné množství fanoušků, když hojné návštěvě pomohlo i slunečné počasí, takže teoreticky se mohlo jednat o dobrý zápas. Prakticky byla situace bohužel opačná. Třeština přijela v plné sestavě se čtyřmi náhradníky a Libivá do poslední chvíle kalkulovala, aby sehnala 11 hráčů do pole. To se nenaplnilo, a tak domácí začali v deseti i s druhým brankářem Tondou Byvanem na levé záloze.

Vývoj utkání probíhal přesně tak, jak se papírově předpokládalo. Držení míče bylo hlavně na straně Třeštiny. Libivá se dostala k balónu, když obránci odkopávali od brány nebo když brankář lovil míč ze sítě. Pouze párkrát se Celticu podařilo propasovat míč přes střed hřiště k třeštinské bráně, aby mohl být hostující brankář ohrožen. Libivá odehrála téměř celý zápas na své vlastní půlce, kde se snažila vytvořit obranný val. Nutno podotknout, že měli hosté s tímto stylem bránění problémy a dostávali se do vyložených šancí poměrně těžce. Nicméně obranu domácích prolomili a ve 12. minutě otevřel skóre krajní záložník hostí. O osm minut později navýšil skóre Lukáš Masopust na 2:0, a za dalších osm minut uzavřel skóre poločasu Libor Havlíček na 3:0 z pohledu hostů.

Druhý poločas měl podobný vývoj jako poločas první. Libivá se dostávala k míči zřídka, což bylo pro chlapy velice těžké, jelikož hrát 90 minut bez balónu na svých kopačkách je dost deprimující. Na druhý poločas se přišel podívat Jirka Horák, který se nechal přemluvit a nastoupil do utkání, aby domácím klukům pomohl. V 54. minutě se Celtic dostal k trestnému kopu z větší vzdálenosti. Martin Košátko mířil přímo na bránu a jeho střelu brankář vyrazil k nohám Vaška Šnévajse, který z velkého úhlu prostřelil gólmana. Třeština na tento gól odpověděla již za čtyři minuty a zvýšila tím skóre na 4:1. Konečný stav utkání uzavřel Masopust Aleš v 70. minutě. Od této chvíle mohli vidět diváci pár neproměněných šancí třeštinských, ale skóre se již neměnilo.

Příští týden jede Celtic do Úsova, kde by se případným vítězstvím mohl odrazit od dna tabulky. Zápas se bude hrát v sobotu 28. září v 15:30.

Ondřej Konečný, 23.09.2019 14:01
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)