Přihlásit se! | Svátek slaví Cecílie
Celtic - SK Petrov-Sobotín
28. března 2020

SK Petrov Sobotín - Celtic 7:0

V rámci 3. kola SEFRAN okresního přeboru zavítal Celtic Libivá do Sobotína. Vstup do sezóny měly oba týmy diametrálně odlišné, zelenobílí měli po dvou odehraných zápasech na svém kontě dvě porážky a Petrov-Sobotín byl naopak stoprocentní. Favoritem utkání tak byli domácí, hosté se navíc potýkali s početnou absencí.

Před výkopem bylo cílem Celticu brzy neinkasovat a hrát se zataženou obranou se snahou o rychlé protiútoky. Tento plán však vzal velmi brzy za své, když se hosté dostali poprvé k míči a ve druhé minutě šli do rychlého kontru, ze kterého otevřeli skóre utkání. Libivá se snažila o kombinační hru, nicméně snaha hráčů v zelených dresech neměla žádný efekt a do žádných šancí se hostující celek nedostával. Domácí naopak hráli velice jednoduchý a účelný fotbal, kdy rychlými přechody do útoku zatápěli obraně Celticu. Další góly tak na sebe nenechaly dlouho čekat a do poločasu dokázali domácí vsítit ještě čtyři góly a do kabin se odcházelo za hrůzostrašného výsledku 5:0 z pohledu Sobotína.

Do druhého poločasu tak Celtic vstupoval s cílem již neinkasovat a pokusit se vstřelit alespoň jeden čestný gól. Bohužel zelenobílí byli bezradní nejen v obranné fázi, ale také útočící snahy nevedli k vytvoření gólových šancí, natož pak ke vstřelení gólu. Do konce utkání tak Libivá inkasovala další dva góly a z tohoto utkání si odvezla potupnout porážku 7:0.

Zápas Celticu nevyšel herně ani výsledkově a v tabulce se nachází na 12. místě. Zelenobílí dále čekají na první výhru po návratu do okresního přeboru, a pokud nedojde k výraznému hernímu zlepšení, jejich čekání může být vzhledem k rozlosování soutěže poměrně dlouhé.

Následující utkání se představí Celtic na domácí půdě proti soupeři z Rapotína B. Zápas se odehraje netradičně v neděli od 16:30.

Zdeněk Mach, 21.08.2019 10:15

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)