Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Dominik
Nejbližší zápas
Podolí - Celtic
neděle 9. srpna 15:00
Tréninky
pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Postřelmov B - Celtic 2:1

Zápasy na cizích hřištích Celticu toto jaro (zjednodušeně řečeno) nejdou a nejinak tomu bylo i na hřišti béčka z Postřelmova. Důvody lze vyčíst už ze sestavy Libivé, kdy chybělo pět opor základní struktury a to Radek Konečný, Martin Košátko, Jiří Krejčí, Milan Řehula a Mira Řezníček. Když k tomu ještě přidáme absenci Honzy Vymlátila, Tondy Byvana a Honzy Macha, panovaly opravdu velké obavy o odehrání zápasu v jedenácti lidech. Naštěstí vypomohl Jiří Horák a Pavel Žák.

Utkání začalo o páté hodině z libivského pohledu poměrně kostrbatě a souhra hráčů dala tušit, že na tyto posty nejsou libivští zvyklí, z čehož vznikla jedna z prvních brankových šancí Postřelmova. Po chybě obránce prostřelil v páté minutě z pravé strany gólmana Ťápala domácí hráč Minář. Nezdolná Libivá ale převzala tempo hry a tlačila se do domácí brány. Po odkopu míče, od hrajícího kapitána Pepeho, z rohu se povedlo vstřelit si vlastní branku hráči domácích. Trefa byla připsána iniciátorovi rohu. Utkání začelo být vyrovnané, ale na obou stranách chyběla přesnost. Před poločasovým hvizdem ještě ohrozil bránu Zdeněk Mach, jehož střelu lapil brankář a také Jiří Horák, který střílel metr od pravé šibenice.

Druhá půle se houpala nahoru dolů. Nenaštěstí se trefili mezi tři tyče domácí, když obrana Celticu nechala Wiesnera v 57. minutě v okolí penalty osamoceného, na kterého se dostal míč centrem z levé strany přes většinu hráčů. 2:1. Libivé to šlo dopředu hůř a hůř, postřelmovští však zahazovali vyložené šance. V 78. minutě po individuálním průniku hrajícího trénera Pepeho se mohl Celticu už už radovat, když balón byl ve vzduchu (asi) na brankové čáře, kde ho pohotově gólman odrazil. Libivá se domnívala, že se jednalo o regulérní branku, a proto protestovala houževnatě až z toho vznikla červená karta pro Petra Žigu. Závěrečný tlak přinesl libivským standardky. U jedné z nich trefil šibenici Miroslav Konečný, pohotově ale míč zachytil brankář domácích.

Příští zápas následuje na Celticu Parku s libinských béčkem, se kterým má Libivá zatím nelichotivou statistiku třech porážek. Tak snad to tentokrát zlomí.

Jiří Horák, 30.05.2019 14:28
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)