x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Postřelmov B v sobotu 25. května. Utkání začíná v 17:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Viola
TJ Postřelmov B - Celtic
sobota 25. května v 17 hod.
pátek 16 hodin

SK Bludov B - Celtic 4:2

Po domácí výhře 6:2 nad týmem z Krchleb čekal Celtic venkovní zápas v Bludově. Na tomto hřišti Libivá nikdy nehrála, takže to byla pro kluky premiéra.

Kromě Honzu Vymlátila byl Celtic v plném počtu a papírově slabšímu soupeři nenahrávala do karet ani podzimní porážka 7:0. První minuty přesně potvrdily, že Libivá nezaváhá a odveze si tři body - domácí hráči neměli balón téměř vůbec u nohy. Libivá kontrolovala hru a přenášela těžiště zleva doprava a opačně, bohužel toto držení nemělo žádný výsledek, když se míč pohyboval na půlce hřiště. Za celý poločas byly k vidění pouze dvě šance hostů a jedna šance domácích. Zdena Mach bohužel přestal hrát aniž by rozhodčí zapískal a Jirka Krejčí při samostatném nájezdu trefil rameno domácího brankáře. Jediná šance hostů přišla až ve 41. minutě. Byla sice jediná, ale za to skončila gólem. Po dlouhém nákopu míč propadl za obranu a domácí útočník umístil střelu k tyči, na kterou si Tomáš Ťápal v brance sice sáhnul, ale míč už nedokázal vytěsnit mimo tři tyče. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Druhý poločas měl podobný průběh jako ten první. Libivá držela balón a snažila se kombinovat po zemi. Úspěch této kombinační hry přišel v 59. minutě, kdy po faulu na Milana Řehulu trefil Martin Košátko svůj 21. první gól v sezóně. Za tři minuty přidal druhou branku Zdena Mach a vypadalo to, že Libivá má našlápnuto k vítězství. Opak byl na neštěstí pravdou, protože za šest minut přišla pro Celtic studená sprcha. V 65. minutě nechala obrana nepochopitelně projít útočníka domácích přímo před jejich branku a ten srovnal stav. O minutu později propadl hostujícímu gólmanovi centr z pravé strany mezi rukama přímo do brány. Libivá vysunula jednoho ze stoperů, aby ještě zvrátila výsledek, ale to se bohužel nepovedlo, protože v 83. minutě propadl za obranu odkop od brány a domácí útočník pelášil opět sám na Ťápala. Zápas tedy skončil nepříznivě 4:2. Libivá zatím zůstává na jaře stoprocentní v domácích zápasech, ale ve venkovních utkáních ještě neurvala ani bod.

Další body může Celtic získat 18. května proti Malé Moravě. Zápas začíná 16:30. Organizátoři chystají pro fanoušky oblíbené makrely, tak můžete přijít na dobré občerstvení a podpořit domácí tým.

Střelci: 41. Polášek Radim, 65. Strnad Jan, 66. Pavlů Jan, 83. Strnad Jan - 56. Košátko Martin, 59. Mach Zdeněk

Ondřej Konečný, 15.05.2019 15:43

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)