x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Postřelmov B v sobotu 25. května. Utkání začíná v 17:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Viola
TJ Postřelmov B - Celtic
sobota 25. května v 17 hod.
pátek 16 hodin

Celtic - FK Krchleby 6:2

Celtic Libivá přivítal v rámci dalšího kola III. třídy na své půdě soupeře z nedalekých Krchleb. Domácí se po neúspěšném venkovním zápase v Paloníně chtěli opět vrátit na vítěznou vlnu a nemohli si k tomu přát lepšího soupeře, jelikož Krchleby se nachází na posledním místě tabulky. Libivští se v zápase museli obejít mimo dlouhodobě zraněných hráčů Honzu Macha a Miru Řezníčka také bez brankáře Tomáše Tápala, kterého zastoupil Antonín Byvan.

Už od prvních minut bylo jasné kdo bude určovat tempo, jelikož Celtic na soupeře vlétl s velkou chutí vstřelit brzký gól. Netrvalo dlouho a domácí fanoušci se dočkali, když Zdena Mach dokázal využít přihrávky od Martina Košátka a napodruhé překonat hostujícího gólmana. Libivá se i nadále tlačila před branku hostů a zanedlouho přidala 2. gól, který vstřelil nejlepší střelec domácích Martin Košátko. Již ve 30. minutě se Celticu podařilo rozvlnit síť potřetí, kdy na konci povedené akce zužitkoval přihrávku před prázdnou branku znovu Martin. Pouhých pět minut stačilo ke vstřelení čtvrtého gólu, který zaznamenal Zdena Mach, jenž do konce poločasu přidal i pátou branku a zkompletoval tak svůj hattrick. Krchleby však udeřili též, kdy z ojedinělé šance překonal domácí obranu Martin Valenta. Do kabin se tak odcházelo při skóre 5:1.

Druhý poločas se svou atraktivitou nedokázal vyrovnat prvnímu a padly pouze dva góly, kdy dokázal dokončit svůj hattrick také Martin Košátko, který zaznamenal v právě probíhající sezóně již svoji dvacátou branku. Hostující v samém závěru dokázali překonat domácí obranu podruhé, když se prosadil Radek Hostýnek po pokutovém kopu po faulu na hráče z Krchleb.

Zápas tak skončil jasným vítězstvím domácích v poměru 6:2, nutnou však podoknout, že rozdíl mohl být i výraznější, jelikož Celtic dokázal zahodit spoustu vyložených šancí. V dalším kole zavítá Libivá na půdu Bludova v zápase, který se odehraje v neděli 12. 5. od 16:30.

Zdeněk Mach, 08.05.2019 16:16

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)