Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Agáta
Nejbližší zápas
Celtic - Lesnice B
19. listopadu v 14:30 hod.
Tréninky
středa 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Sokol Leština B - Celtic 4:1

Již třetí venkovní zápas za sebou absolvoval Celtic v neděli 9. září 2018, tentokrát na krásném hřišti v Leštině s místním béčkem. Problém však nastal se už sháněním jedenácti hráčů, naštěstí pomohl po několika letech neaktivity odchovanec Petr Vysoudil jako poslední muž, takže střídačka zela prázdnotou.

První poločas se obě mužstva seznamovala se svým soupeřem. Postupně však se začaly rodit šance jako například v 9. minutě, kdy se Václav Šnévajs dostal k odraženému skákavému míči a zpoza šestnáctky jej vystřelil z první téměř do levého horního rohu. Nadšení se zhostilo libivských hráčů. Gól však nepřinesl tíženou pohodu, a Leština si uprostřed hřiště dělala co chtěla a dvakrát zvonila tyč u brankáře Celticu Ťápala. Štěstí je bohužel vratké, ale do konce pětačtyřicetiminutovky se hostí ještě drželo.

Po změně stran nastal obrat, nad kterým nikdo z hostí v šatně ani neuvažoval. Již v první minutě nového poločasu se utkání dostalo do remízového stavu, kdy Celtic nezachytil rychlý nástup domácích. 55. minuta další branka. Střed hřiště nedržel a ani obrana nehrála kompaktně, jelikož zkušený obránce Mira Řezníček nastoupil v útoku. Celtic také zahrozil, kdy se krásně uvolnil a dostal sám před brankáře hostí Petr Žiga, zakončení šajtlí však nemířilo mezi tři tyče. Po množství neproměnených šancí Leštiny, však přišly i ty gólové, a tak za domácí postupně dokončil hattrick Petr Žák a dokonal mizérii Celticu. Výsledné skóre vypadá ještě smířivě, avšak mohlo být hůř.

O další body se popere Celtic tuto sobotu, přijďte jej podpořit v domácím zápase s Palonínem ve čtyři hodiny odpoledne.

Jiří Horák, 13.09.2018 22:03
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)