Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Petrov-Sobotín - Celtic 5:0

Poslední zápas odehrál Celtic, který se již nemohl v okresním přeboru zachránit, na hřišti Sobotína a ukončení sezóny se mu tak vůbec nepodařilo.

Hned první poločas dostal Libivou do kolen. Po deseti minutách padla úvodní branka a další okamžitě pět minut poté. Celtic se téměř nemohl dostat ke střele na bránu. Jednu příležitost však dostal Ondřej Konečný, ke kterému se odrazil tečovaný balón po ráně Martina Košátka, a tak z penaltové vzdálenosti trefil míč z "první" krásně nártem do vzduchu vedle brankáře, ten ale byl připraven a střelu zneškodnil na roh. Bohužel nic vážnějšího hosté neukázali a naopak obdrželi další dvě branky po velkých ztrátách ve středu hřiště.

Závěrečnou pětačtyřicetiminutovku v této sezóně již Celtic odehrál víceméně odevzdaně a na brankáře Petrova-Sobotína ani nevystřelil, takže skóre se zastavilo na výsledku 5:0 pro domácí.

Naštěstí nebyly mezi hráči chmury znát, a tak se závěrečná akce na Celtic Parku nesla v příjemném duchu. Po rozpravě se většina dohodla, že Celtic Libivá bude pokračovat i v další sezóně, i když ve III. třídě, ale hlavní je, že fotbal v Libivé zůstane i roce 2018/2019.

Jiří Horák, 19.06.2018 19:57
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)