Celtic - FK Hanušovice 4:0

V posledním domácím zápase přivítal libivský Celtic na svém hřišti mužstvo Hanušovic. Domácí se chtěli rozloučit s okresním přeborem před domácími fanoušky vítězstvím, ke kterému měla napomoci vysoká účast hráčů a Ondřej Konečný operující na hrotu útoku.

Od úvodního hvizdu byli zelenobílí lepším mužstvem, a hostující hráče do větších akcí nepouštěli. Naopak domácím se dařilo kombinovat a dostávat tak Hanušovice pod tlak. Slibný začátek byl korunován úvodní brankou, kterou po hezké akci na pravé straně hřiště zakončil z bezprostřední blízkosti Radek Vykydal. Domácí pokračovali v dominantním výkonu a do konce poločasu se jim podařilo díky Michalu Konečnému a Janu Vymlátilovi vsítit další dva góly. Zelenobílí tak odcházeli s pohodlným náskokem 3:0.

Do dalšího dějství vstoupili hráči Libivé s cílem co nejrychleji vstřelit další gól, který by definitivně pohřbil naděje hostujícího celku na bodový zisk. Nicméně kvalita hry domácích se s přibývajícími minutami snižovala a další gól se dlouho nedařilo vsítit. Až na samotném konci utkání po krásné sólové akci Ondřeje Konečného zakončoval Adam Soural a vstřelil tak kýžený čtvrtý gól.

Utkání výrazně vyznělo herně, tak i výsledkově, ve prospěch domácích, kteří se s fanoušky rozloučili nejlepším možným způsobem. Poslední zápas sezóny odehrají libivští proti Petrovu-Sobotín již tuto sobotu od 16:00. Následně se hráči přesunou na domácí stánek, kde usednou nejen k rozloučení se sezónou, ale také s cílem odpovědět si na otázku, jak dál.

Zdeněk Mach, 13.06.2018 10:45