Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Antonín
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Brníčko - Celtic 2:1

Ve 28. kole vyjel Celtic na hřiště Brníčka, kde se zelenobílý museli spolehnout pouze na omezený počtu hráčů. Do karet nehrálo ani počasí, které rychle ubíralo síly.

Úvod zápasu se povedl ve prospěch Libivé, když zelenobílý kopali dvakrát rohový kop a na podruhé se povedlo Zdenovi Machovi dopravit míč do sítě soupeře. Bohužel to byl od borců z Libivé jediný světlý moment za první půlku a zbytek poločasu se odehrával spíše na jejich straně. Po asi 30 minutách kopali borci z Brníčka trestný kop do pokutového území. Po odhlavičkovaném balonu směrem na roh pokutového území hráč domácích napálil balon z voleje a nechytatelnou střelou srovnal počet branek u každého týmu. Stav se do hvizdu již nezměnil.

Do začátku druhé půle ale vběhl na hřiště úplně jiný tým a hrálo se převážně na půlce borců z Brníčka. Po několika akcích se podařilo dostat do stoprocentních šancí, které ale tým Libivé nedokázal využít a potrestat tak vlažný výkon soupeře. Zhruba 15 minut před koncem se hra vyrovnala a bylo se na co dívat. Bohužel tento boj o tři body trestuhodně pokazil muž ve žlutém a pískl pro domácí penaltu, které nevěřily ani místní diváci, pouze jen rozhodčí. Penaltový kop zahrál hráč nechytatelně pod břevno. Po této "vymyšlené" penaltě se začal zápas vyvíjet špatně jak pro hráče, tak pro rozhodčího, proto jej raději ukončil 10 minut před regulérním dobou. Stížnosti Celticu na podjatost již nebyly dále vyslyšeny ani řešeny.

Michal Konečný, 07.06.2018 15:36

Komentáře:

Mike Ten závěr je v Brníčku normálka.. :)
Michal A ten čárovej co stal celej zápas na jednom místě byl taky jedlej.
Poslední příspěvek: 09.06.2018 15:12
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)