Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Antonín
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Lesnice B 1:0

V rámci 27. kola okresního přeboru přivítal domácí Celtic Libivá na svém stánku TJ Sokol Lesnice B. Oproti předcházejícímu zápasu, kdy se zelenobílí utkali s týmem ze samotné špice tabulky, čekal na domácí soupeř z opačného pólu tabulky. Jednalo se tedy o souboj dvou tabulkově nejslabších týmů okresního přeboru, což dávalo Celticu i díky hojné účasti hráčů naději na zisk plného počtu bodů.

Zápas, přesto, že jeho výkop byl naplánován až na 17:00, se odehrál při letních teplotách, kdy kvalita libivského „pažitu“ byla ovlivněna dlouhodobou absencí dešťových srážek, zelenobílí vstoupili do zápasu aktivně a svého soupeře nepouštěli do větších akcí, nicméně vypracovat gólovou šanci se nedařilo. V první polovině se alespoň do zakončení postupně dostal Honza Vymlátil, který ovšem svou ranou zhruba z 13 metrů pouze přestřelil a následně pak Honza Mach příležitost, jež postrádala dostatečnou razanci, gólman hostí bez problému vychytal. V druhé části prvního poločasu poté libivští zahrávali rohový kop, který byl netradičně rozehrán „na krátko“, následně vyslal do pokutového území krásný centr Mira Řezníček, kdy se míč dostal až k Martinu Wagnerovi, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil. Do konce poločasu si hráči Libivé vypracovali pár nadějných šancí, nicméně žádná z nich se neuchytila a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0 pro zelenobílé.

Do druhého dějství nastupovali domácí s cílem přidat pojistku v podobě druhého gólu. Nicméně kvalita hry šla rapidně dolů a domácím ani hostům se nedařilo kombinovat. I přesto se libivští dostali do několika gólových šancí. Zdena Mach střílel z poza pokutového území, jeho rána měla dostatečnou razanci, nicméně postrádala lepší umístění a hostující brankář tak ránu dokázal alespoň vyrazit. K odraženému míči se následně dostal druhý z Machů – Honza, který, ale také nedokázal míč usměrnit do sítě. Další šanci měl opět Zdena Mach, kdy se po krásné přihrávce od Jirku Krejčího dostal do úniku, a dokonce překonal pomalou ranou hostujícího gólmana, avšak jeho střela šla mimo brankovou konstrukci.

I přes množství šancí se libivským podařilo vstřelit pouze jediný gól, který ovšem díky dobře hrající domácí obraně stačil k zisku plného počtu bodů. Hráči Celticu tak dokázali i přes již jisté umístění v tabulce udělat domácím fanouškům po dlouhé době radost z výhry.

Další utkání odehraje Celtic Libivá příští sobotu 2. 6. na půdě Sokolu Brníčko od 17:00.

Zdeněk Mach, 29.05.2018 18:07
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)