Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Ruda nad Moravou 2:3

Další zápas aktuálního ročníku se hrál netradičně v pracovní den, středu 23. května kvůli „našlapanosti“ termínů a odložení prvního jarního kola z důvodu nepříznivého počasí. Hráči Celticu se tak utkali se soupeřem z Rudy nad Moravou až konci celé sezony. Souboj byl zajímavý také tím, že se utkal lídr tabulky a již s jistotou poslední, domácí Celtic.

Od začátku utkání nebylo patrné diametrálně odlišné postavení v tabulce. Hráčům Celticu se prvních 30 minut dařilo držet hostující celek z dosahu vlastní brány. To se ovšem změnilo ve 30. minutě, kdy jeden z obránců Celticu při pokusu o odebrání míče pronikajícímu útočníku hostí, nešťastně fauloval v pokutovém území. Ruda se tím pádem dostala z nařízeného pokutového kopu do jednogólového vedení. Domácí ale dokázali hned za 5 minut odpovědět, když Miroslav Řezníček z trestného kopu nádhernou střelou vyrovnal na 1:1. Celtic se opět nadechl, nicméně po zaváhání dostal gól ve 44. minutě, takzvaně do kabiny.

Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, přičemž hostující celek vykazoval mírnou převahu a dokázal si vytvořit několik slibných šancí. Ty ale perfektně likvidoval skvěle chytající Petr Vykydal. Šance soupeře vyvrcholili v 81. minutě, kdy hosté z Rudy zvýšili na 3:1. V 90. minutě potom korigoval výsledek po nařízeném pokutovém kopu opět Miroslav Řezníček. Celticu se podařilo potrápit jasného favorita, škoda, že jej neobral alespoň o nějaké body.

Jan Mach, 28.05.2018 16:25
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)