Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Libina B - Celtic 2:1

Koncem dubna započal měsíční maraton, kdy na Celtic bude téměř každý týden čekat dvojzápas. Po tomto nedělním utkání na hřišti Libiny, zavítá na Celtic parku celek z Loučné nad Desnou, a tak místo trénování bude libivským nejspíše stačit zápasová nálož.
 
Utkání se na nerovném terénu nevyvíjelo od prvních chvil pro hosty příznivě, když vázla jakákoliv střela na bránu i pouhopouhá přihrávka na pět metrů. Hra byla taktéž dost statická, takže nebylo divu, že po několika ztrátách, musel přijít trest v podobě obrovské šance, jež skončila po zákroku Ondry Zemánka na břevně. Jenže následný nedůraz při odkopu vedl k penaltě a otevření skóre ve prospěch Libiny. Celtic šlapal vodu a do přestávky se větší ohrožení brány hostí nekonalo.
 
Od druhé půle se začala hra více vyrovnávat a Libivá začala mít slibné pokusy na srovnání. Tlak na branku domácích skončil gólem v 55. minutě, kdy Michal Konečný krásně přešel po pravé straně podél rohové čáry a předložil míč k malému vápnu Zdenovi Machovi, který přízemní střelou k levé tyči nedal brankářovi šanci. Ještě přitom vystřihl jednomu z obránců jesličky.
Jak to tak bývá, remízový stav netrval dlouho, a tak opět nedůraz při odkopu míče od šestnáctky vedl ke krásné střele domácího hráče, jež téměř "přelobovala" libivského gólmana z poza šestnáctky, pokryté obránci Celticu. Větší zmar naštěstí nepřišel a Libivá se drala zase vpřed. Spoustu příležitostí zahodilo snad celé mužstvo a nikdo se tedy z Celticu do závěrečného hvizdu nepřiblížil remízovému stavu.
 
Sestava: Zemánek O. – Šnévajs V., Konečný R., Konečný O., Řezníček M. – Konečný Miroslav, Košátko M. (83. Žiga P.), Mach J. (57. Horák J.), Vykydal T. - Konečný Michal, Mach Z.
Jiří Horák, 01.05.2018 20:43
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)