Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Tatran Moravičany 0:2

Krásné "letní" počasí přálo domácímu zápasu, s přívlastkem "derby", proti Tatranu Moravičany, a proto mnoho návštěvníků a fanoušků zašlo podpořit obě mužstva na Celtic park. Odhadem se jich dalo napočítat kolem dvou stovek.

Tentokrát nejen Libivá, ale i Tatran měl problémy dát dohromady 11 hráčů, a tak hosté neměli žádného hráče na střídání. Domácích se sešlo dokonce čtrnáct a všichni kromě trenéra Petra Žigy se dostali na hřiště.

První minuty byla vidět snaha Celticu určovat tempo. Libivá držela míč častěji na svých kopačkách a přehrávala soupeře ve středu hřiště. Ovšem protiútoky Tatranu byly hodně nebezpečné. Nejprve se štěstím uhasil vlastní chybu gólman Petr Vykydal, ale další šanci z nohy Najmana vyrazil před sebe a ten samý hráč pak v 16. minutě otevřel skóre. Domácí byli skleslí, ale zbraně nesložili a stále hráli svoji trpělivou hru s postupným útokem, avšak při slibných střeleckých pozicích zasekávali či zbytečně přihrávali do nevýhodné pozice spoluhráčům.

Avšak ze šaten Celtic vycházel se zdviženou hlavou, že nic není ztraceno a druhý poločas se začal rvát o potřebné body. Slibnou šanci měl z pravé strany Václav Šnévajs, ale balón netrefil ideálně, a proto přímo napálil brankáře hostí. Šanci ze standardky měl i Jiří Horák, když zády k brance prodloužil míč od Martina Košátka na pravou spojnici tyče a břevna. Opět jako v první půli koncovka či střela mezi tři tyče většinu akcí neukončila, takže Libivá musela podruhé kapitulovat těsně před koncem a zápas tedy nezvládla v poměru 0:2.

Sestava: Vykydal P. – Šnévajs V., Konečný R., Konečný O., Řezníček M. – Konečný Michal, Konečný Miroslav, Košátko M., Mach J. - Junek P. (70. Zemánek O.), Kvasničák A. (55. Horák J.)

Jiří Horák, 25.04.2018 20:01
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)