Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Juventus - Celtic 0:1

14. dubna nastoupil Celtic Libivá k tradičnímu velkému derby, když zajížděl do Moravičan, kde v azylu působí Juventus Mohelnice. Počasí bylo již prakticky letní, o čemž svědčila i slušná návštěva. Za hosty tentokrát chyběl jeden z hlavních aktérů Celticu Martin Košátko, kterého na jeho tradičním postu zastoupil Honza Vymlátil.

Od začátku zápasu byl Celtic aktivní a dokázal si rychlými brejky vypracovávat poměrně slušné šance. Hráčům Juventusu se nepodařilo chytit začátek zápasu a v 18. minutě po krásném individuálním úniku otevřela skóre jarní posila Celticu, Tomáš Vykydal. První poločas se potom nesl v podobném duchu, kdy se Celticu dařilo dostávat před branku soupeře, ale minimálně potom už k zakončení.

Do druhého poločasu nastoupil lépe domácí tým, kdy se z levé strany snažil vehementně prosazovat Michal Svačina. Všechny jeho pokusy končili v lepším případě autem, v tom horším rohem nebo přímým kopem z levé strany směrem k bráně Celticu. Juventus se tak dostával k velkému počtu standardních situací, což libivské drželo sevřené před vlastní brankou. Ke konci poločasu už šlo vidět, že oběma soupeřům dochází síly, a tak si Celtic konečně připsal plný bodový zisk.

Sestava: Vykydal P. – Šnévajs V., Konečný R., Konečný O., Řezníček M. – Konečný Michal, Konečný Miroslav, Vymlátil J. (82. Žiga P.), Mach J., Vykydal R. (58. Šembera M.), Vykydal T.

Jan Mach, 24.04.2018 08:01
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)