Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Novinky z kabiny Celticu

V sobotu 31. března vstoupí Celtic Libivá do jarní části sezóny 2017/2018 utkáním v Rapotíně. Původní start o týden dříve musel být odložen kvůli nezpůsobilým terénům hřišť napříč okresem, a tak se domácí zápas s Rudou na Moravě odehraje ve středu 23. května.

Fotbalisty v okresním přeboru Šumperk čekají na jaře celkem tři "anglické" týdny. Pro Celtic to konkrétně znamená, že nastoupí k mistrovským utkáním ve dnech neděle a úterý, o týden později sobota a úterý, poté klasický víkendový zápas a pak ještě jednou neděle a středa. Přesné termíny všech utkání Celticu najdete zde na stránkách v sekci Zápasy.

Co se týče hráčského kádru přivítali jsme v Libivé celkem čtyři posily. Bratři Koneční přišli z Bouzova a rozšířili tak řady rodiny Konečných v libivských službách. Dále se podařilo dotáhnout přestup bratrů Vykydalových, kteří přestoupili z Loštic.

Nicméně někteří z hráčů kteří v Libivé působili na podzim byli bohužel nuceni skončit ať už kvůli pracovním, či rodinným důvodům. Navíc musí řada hráčů vynechávat některé zápasy kvůli víkendovým směnám v zaměstnání. I tak věříme, že se nám podaří odehrát všechna plánovaná utkání jarní části a zabojovat o udržení v okresním přeboru.

Přípravná utkání absolvovala Libivá celkem dvě. První na umělé trávě v Zábřehu, kde jsme podlehli Rovensku 1:8 a poté v Uničově se Sokolem Luká, zd se nám podařilo zvítězit 6:0, pravda i s posilami, které za Celtic normálně nenastupují.

Na Českém rozhlasu Olomouc v pořadu Kraj na dlani byla 21.3.2018 o libivském Celticu odvysílána reportáž s krátkými rozhovory. Poslechnout si ji můžete zde. Reportáž začína v čase pořadu 18:25.

Všechny příznivce Celticu zveme na první domácí utkání které odehrajeme v sobotu 7. dubna 2018 od 15:30 hodin na Celtic parku.

Václav Šnévajs, 28.03.2018 19:35
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)