Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Jestřebí 0:0

Poslední zářijový den přijeli na Celtic Park hosté ze Sokola Jestřebí, se kterým se Libivá dříve pravidelně utkávala ve III. třídě. Jelikož se jedná o nedalekého soupeře, zápas sliboval nádech derby. Celtic se opět musel obejít bez několik a hráčů, což morálce týmu před zápasem příliš nepřidalo. Nicméně domácí byli rozhodnuti „urvat“ první body v této sezóně.

Od začátku se Celtic jevil aktivně a vypracoval si dokonce i několik slibných šancí. Nutno také podotknout, že i hosté se vehementně snažili o ohrožení domácí branky. Obrana Celticu ale tentokrát držela a dařilo se jí neinkasovat. Na druhé straně se ovšem opět ukazovala neschopnost domácích zakončovat.

Po 90 minutách se tak oba mančafty rozešli bez branek. Následovali rozhodující penalty, které si Celtic vyzkoušel úplně poprvé. Nicméně po neúspěšných pokusech Miru Konečného a Vaška Šnévajse Celtic nakonec prohrál na penalty 4:3. Úspěšní byli Mira Řezníček, Martin Košátko a Ondra Konečný.

I když se Celticu opět nepodařilo zvítězit, připsal si první bod, což je vzhledem k situaci alespoň nějaký dílčí úspěch.

Sestava: Přeček M. – Řezníček M., Šnévajs V., Mach J., Konečný O. – Košátko M., Konečný M., Čank P., Prucek K. – Žák P. (20. Horák J.), Košátko S.

Jan Mach, 11.10.2017 08:07
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)