Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Libina B 1:2

Příjemné podzimní počasí přilákalo na ochozy Celtic parku velké množství fanoušků stále čekajících na první vítězství zelenobílých. Soupeř přijel hratelný, neboť z bývalých hračů Obědné vzniklo mužstvo Libiny B, takže tři body musely přijít. Jenže to by nebyla libivská smůla, kdyby to bylo jinak.

V první půli se hrálo nahoru dolů, kdy obě mužstva měla šance u protivníkovi šestnáctky a pouze střela na bránu chyběla, aby akce skončila gólem. Nutno však podoktnout, že ze všech „pološancí“ měli největší příležitost právě libinští, kdy těsně před brankovou čárou vykopával míč z prázdné brány hráč domácích. Libivá se dopředu sice tlačila, ale v dost menším počtu hráčů než soupeř, takže bez vážnějšího ohrožení hostí. Výsledek však byl zatím nadějný –  plichta.

Střídání v útoku a na záloze dodalo nových sil, avšak…stalo se opět to, co nikdo nechtěl. Předtím ale ještě zahrozili domácí, kdy po chybě obránce, šel Horák sám na gólmana, z hranice šestnáctky nevystřelil, ale přikryl míč pro vlevo nabíhajícího Šemberu, poslal mu balón a ten z třinácti metrů, sám před brankářem, mířil nad břevno. Podobný moment se udál o něco později, akorát že lajna obránců stála před útočníkem Celticu, který ale vyzval nalevo stojícího Honzu Hojgra, který však mířil podobně jako jeho spoluhráč.  Nedáš, dostaneš. Přehození libivské obrany, náběh útočníka Libiny, přehození libivského gólmana, rozvlněná síť a první smutek domácích.

V dalších minutách, zase slabší chvilka v podobě „namazání“ na nohu útočníka hostí a druhá branka. Celtic vrhl do útoku všechny síly a posledních dvacet minut se hrálo víceméně na polovině soupeře. Ze standardky snížil stav Martin Košátko. Při obkopnutí stěny hráčů, někdy míč tečoval a ten propadl za záda gólmana Libiny. Více štěstí při následném proměňování šancí Celtic neměl, a proto zápas bohužel nedotáhl ani na remízu.

Sestava: Přeček Marian - Řezníček Miroslav, Šnévajs Václav, Václav Zdeněk, Mach Jan – Košátko Martin, Hojgr Jan, Dvořák Petr (46. Prucek Kamil), Václav Zdeněk, – Žiga Petr (46. Šembera Martin), Horák Jiří (88. Čank Pavel)

Jiří Horák, 12.09.2017 19:33
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)