Juventus Mohelnice - Celtic 2:1

V sobotu 26. srpna odehrál Celtic domácí zápas proti Juventusu netradičně již ve 14 hodin s důvodu letního festivalu na Bouzově.

Zápas měl pomalé tempo i kvůli velkému horku, které bylo po celou sobotu. Tento styl vyhovoval spíše domácím, kteří si vypracovali během prvního poločasu tři gólové šance. Jedinou se podařilo proměnit Pavlu Junkovi, který dostal kolmou nahrávku za obranu od Honzy Vymlátila. To bylo od Libivé vše a druhý poločas byli domácí neškodní - bez střely na bránu.

Celtic v polovině druhého poločasu inkasoval po hrubé chybě v obraně a byl stále pod velkým tlakem. Domácím nepomohlo ani vyloučení hostujícího útočníka za urážky rozhodčího, jelikož Juventus začal být ještě aktivnější a v 80. minutě zvýšil svoje vedení na 2:1. Protože měla Libivá problém dostat se s balónem na půli soupeře, tak se výsledek již nezměnil.

Příští týden Celtic zavítá na známou půdu Čertů z Moravičan netradičně v neděli 15:30.

Ondřej Konečný, 02.09.2017 15:34