Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Jiskra Oskava - Celtic 5:0

Čekání na nejen na první body, ale i první gól v nové sezóně pokračuje, tak nějak by se dal stručně zrekapitulovat zápas okresního přeboru, v němž Celtic zavítal do Oskavy.
 
Libivá dorazila pouze v 11 lidech a velké poděkování patří Pavlu Žákovi, který se nechal překecat, protože bez jeho pomoci by hosté hráli opět v desíti.
 
Strategií Libivé bylo hrát z uzavřené obrany, snažit se co nejdéle neinkasovat a naopak dát gól z protiútoku. Domácí od začátku zápasu diktovali tempo hry, ale obrana Celticu byla pozorná a společně s gólmanem se jí dařilo likvidovat šance domácích. Hra směrem dopředu byla bohužel ze strany Libivé bezzubá a brankář domácích nemusel řešit prakticky žádnou nebezpečnou situaci. Síly hráčů Celticu, kteří běhali prakticky celý zápas bez balónu (a vzhledem k tomu kolik mají naběháno) rychle ubývaly a bylo pouze otázkou času než Oskava vstřelí první gól, což se nakonec podařilo v půli prvního poločasu po krásné trefě ze standardní situace, proti které neměl brankář Celticu žádnou šanci. Do poločasu Oskava přidala gól na 2:0, to se k odraženému míči na hranici 16 dostal nejlepší střelec Oskavy, který se opět nemýlil.
 
Do druhého poločasu nastoupili hráči Libivé s cílem zahrát si fotbal a pokusit dát gól. Ani jeden z těchto cílů se nepodařilo splnit a domácí postupně dali další 3 góly a několik vyložených šancí zahodili, a tak zápas skončil 5:0.
Miroslav Konečný, 02.09.2017 14:58
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)