Ruda nad Moravou - Celtic 1:0

Rádi bychom přivítali naše fanoušky v nové soutěžní sezóně, kdy po neúspěšném tažení krajskou I. B třídou, kterou si Celtic poprvé v historii vyzkoušel, zahraje opět okresní přebor.

Přes léto se v kádru odehrálo několik změn, kdy zatím na dobu neurčitou oficiálně skončili s aktivní kariérou borci Jiří Krejčí, Milan Řehula, Ondřej Zemánek a Jirka Horák. Celtic proto musel nutně doplnit kádr. Pomoci klubu proto přišli Kamil Prucek, Petr Dvořák, Marian Přeček a dva mladíci: Pavel Čank a Adam Soural.

K prvnímu zápasu zajížděl Celtic na doslova rozpálenou půdu do Rudy nad Moravou, navíc k tomu ještě velmi neoblíbenou. I přes výrazné změny v kádru začal Celtic aktivně a rozhodně se nesnažil domácím cokoliv darovat. V jedenácté minutě přišla ovšem chyba v rozehrávce hostů a domácí Fišer M. otevřel skóre na 1:0. Zápas se celkově nesl v duchu tvrdé a důrazné hry, což Celticu dělalo problémy. Druhý poločas výborně chytající Martin Wagner uchránil Libivou od debaklu, jelikož hosté pálily šance jako na střelnici. Libivští nedokázali proměnit vypracované příležitosti, a tak skóre zůstalo až do konce zápasu beze změny.

Po prvním duelu má tak Celtic na kontě 0 bodů a 0 vstřelených branek.

Sestava: Martin Wagner, Řezníček Miroslav, Šnévajs Václav, Konečný Ondřej, Konečný Miroslav – Košátko Martin, Václav Zdeněk, Hojgr Jan (62. Soural), Mach Jan – Prucek Kamil, Košátko Stanislav

Jan Mach, 18.08.2017 11:45