SK Petrov-Sobotín - Celtic
sobota 17. srpna 16:30
Letní přestávka

Nové Sady - Celtic 11:1

Na poslední zápas sezóny zavítal Celtic na hřiště v Nových Sadech neboli přidružené části Olomouce. Hrálo se výjimečně již v deset hodin při hodně letních 28 stupních. Sestavu nebylo možné jakkoliv kombinovat, protože libivských bylo přesně jedenáct s tím, že Radkovi Marákovi nebylo dvakrát nejlíp, takže si během zápasu musel několikrát odskočit.

Do první vstřelené branky hrál Celtic poměrně vyrovnanou partii a dařilo se mu držet míč na svých kopačkách. Avšak poté to byla malá exhibice ze strany domácích, když Libivá vždy pouze vyvezla míč na polovinu Nových Sadů a tam jej, bez nějaké zakončení směrem k bráně, ztratila. První poločas skončil v poměru 5:1, když se ze standardky trefil Martin Košátko, který obstřelil z levé strany zeď a zaskočil Zbořila v bráně.

Skóre se měnilo během druhého poločasu až do 70. minuty prakticky každých pět minut, bohužel v neprospěch Celticu a zastavilo se až na hrůzostrašných jedenácti obdržených brankách. Mnohdy s tím Jakub Bača v libivské kase nemohl nic dělat – většina gólů padla z prostředku „šestnáctky“ po střele k tyči. Pár dobrými zákroky však zachránil hosty od většího výprasku.

Celou jarní část sezóny se Celtic Libivá téměř každý zápas trápil, avšak si vyzkoušel, poprvé v historii, hrát I. B třídu, za což mu patří velký dík, jelikož tím posunul pomyslnou klubovou laťku zase o něco výš. Nezbývá než se těšit na novou sezónu, kdy zelenobílý budou opět válet v okresním přeboru.

Sestava: Bača J. – Hojgr J., Konečný O., Řehula M., Řezníček M. – Košátko S., Konečný M., Košátko M., Václav Z. – Horák J., Marák R.

Jiří Horák, 14.06.2017 08:00